Paieška:
Vartotojų: 94368 Komandų: 112 Portale naršo: 27 [0] Pirmadienis, Rugpjūčio 21 diena, 2017
Prisiminti
[ Registruotis ]  [ Priminti slaptažodį ] Padaryk pirmuoju | IRC: #eSports
 

eSports.lt

Counter-Strike

League of Legends

Quake

Video

 
Serverių sąrašas

NAUJIENOS
Įtraukti nuorodą, PM...
Guard vs Strenx [5] Kita 719
ZOTAC: Spart1e vs stren [4] Kita 450
mmori|fire_bot vs playe [2] Kita 176
mmori.Guard vs Kirua [7] Kita 180
mmori.Guard vs PGS.zik [2] Kita 133
ESWC: fooKi vs ESWC at [3] Kita 124
ESWC: Fox vs Arrw [1] hub3aeroq3 119
ESWC: Vo0 vs IF-22 [4] Kita 106
Excessive+ [10]
fire_bot: Quake man visada buvo kur kas daugiau nei paprastas žaidimas [29]
Quake Live Open Beta startavo! [15]
Sinex: būtinai reikėjo nick'o su ' X ' [42]
DreamHack Winter 2010 apžvalga [45]
DH Summer 2010 laimi mTw ir av3k [74]
ESL: Quake 3 Major Series IV [18]
GG: av3k triumfuoja [105]
Excessiveplus Q3 serveris [5] @ NoM/\D
LESL: Quake 3 registracija [5]
nGa Quake 3 Tournament [70]
Grab The Flag Fall Cup 2006 [31]
LESL: Prieš-atrankinis Q3 turnyras [33]

InfoShow LAN Party 2015

2015-04-02 00:00:56
Naujiena: CS:GO DOTA2 LOL QL SC2 TF
InfoShow Lan Party - tai jau 13-us metus iš eilės vykstantis didžiausias kompiuterinių žaidimų renginys Lietuvoje, pritraukiantis žaidėjus ne tik iš kaimyninių šalių, bet ir iš visos Europos!

Renginys vyksta visą savaitgalį, pradedant penktadieniu nuo 16:00h, baigiant sekmadienio popiete. Jei esi “geimeris” - tu privalai sudalyvauti!

Tūkstančiai žaidėjų, elektroninio sporto entuziastų, profesionalų ir juos palaikančių sirgalių, sugūžės į Kauną jau šį balandį. Tikimasi, kad šių metų renginys sutrauks rekordinį dalyvių skaičių, o legendinėje Kauno sporto halėje, kur ir vyks LAN party, varžysis net tik lietuviai, bet ir svečiai iš užsienio šalių.

Balandžio 17-19 dienomis vyks kasmetinis žaidimų fanų renginys „InfoShow LAN Party’15“. Tai įspūdingo ir visą miestą į studentišką šėlionę įtraukiančio KTU Informatikos fakulteto festivalio „InfoShow“ dalis.

„LAN Party“ savaitgaliai tapo viena tvariausių šio festivalio tradicijų, tačiau šiemet kompiuterinių žaidimų mėgėjai nebetelpa universiteto rėmuose ir keliasi į Kauno sporto halę.

„Milžiniškas susidomėjimas žaidimų turnyrais ir elektroninio sporto kultūra verčia organizatorius ieškotis naujų erdvių. Prieš ketverius metus renginyje sulaukėme 100 žmonių, o pernai dalyvių skaičius jau viršijo 600. Elektroninio sporto kultūra tampa vienu didžiausių fenomenų, o mes džiaugiamės galimybe organizuoti vieną reikšmingiausių įvykių Lietuvos e-sporto arenoje“ — sakė vienas iš LAN Party organizatorių Ridas Bušmanas.

Sportinius batelius pakeis optinės pelės

75–ąjį gimtadienį atšventusios Kauno Sporto Halės sienos regėjo daugybę sporto įvykių, tačiau tiek kompiuterinės įrangos joje dar nebuvo nė karto. Kiekvienas turnyro dalyvis atvyks nešinas asmeniniu kompiuteriu, o renginys virs savotiška IT paroda. Mechaninės klaviatūros, garsą slopinančios ausinės ir pagal paskutinį mokslo žodį sukurti pelės kilimėliai — įranga kuri virtualiose varžybose tiek pat svarbi, kiek patogi avalynė krepšinyje.Planuojama, kad „InfoShow LAN Party '15“ sumuš ne tik dalyvių, bet ir išdalintų prizų rekordą. Rudenį vykusio BETA LAN metu prizinis fondas viršijo 3000 eurų, tačiau, tai tebuvo apšilimas prieš didžiausią metų renginį. Dėl „InfoShow LAN Party“ prizų šiemet susikaus pajėgiausios „League of Legends“, „Dota 2“ ir „Counter Strike: Global Offensive“ ekipos.

Individualias šakas pasirinkę žaidėjai galės kautis dėl „StarCraft II“ ir „Hearthstone“ čempionų titulų. Organizatoriai žada, kad greta didžiųjų turnyrų vyks ir mažesnės rungtys, pavyzdžiui, konsolių gerbėjai galės išmėginti savo jėgas turnyro išvakarėse pasirodysiančiame „Mortal Kombat X“ žaidime.

Vienas žinomiausių Lietuvos žaidėjų Tomas „Karalius“ Špiliauskas įsitikinęs, kad pastebimai augantis susidomėjimas e-Sportu tėra įdomaus ir svaigaus kelio pradžia. „Lietuvoje žaidimų kultūra dar tik vejasi likusią Europą. Vokietijoje matome užpildomus futbolo stadionus ir parodų centrus, Lenkijoje vykstančių renginių metu, į arenas susirenka dešimtys tūkstančių žiūrovų, labai tikiuosi, kad vieną dieną tai pamatysime ir mūsų šalyje“.

Mėgėjų varžybos, pažintys ir kokybiškai praleistas laikas

Organizatoriai pabrėžia, kad „InfoShow LAN Party“ nėra išskirtinai e-Sportui dedikuotas renginys. Renginyje reguliariai dalyvauja įvairiausių žaidimų gerbėjai. Tai bene vienintelė vieta Lietuvoje, kur senų gerų žaidimų gerbėjai gali be vargo rasti partnerių „Quake“ kautynėms vietiniame tinkle, ar „Heroes III“ sesijai prie vieno kompiuterio. Progos paspausti ranką savo kolegoms nepraleidžia ir Lietuvoje ypač populiarių Wargaming.net žaidimų gerbėjai, savo žaidimo pranašumą aktyviai įrodinėja „Team Fortress II“ fanai. O kur dar galimybė išmėginti populiarius konsolinius žaidimus ir stalo žaidimų turnyrai.

Išskirtinis šių metų LAN Party bruožas — kontaktų mugė ir Lietuvoje sukurtų žaidimų paroda. Organizatoriai teigia, kad šiemet savanoriai skirs ypatingą dėmesį sirgaliams ir mėgėjams. Tik nesenai e-sportu susidomėję žiūrovai bus supažindinti su įvairių žaidimų taisyklėmis, o pavieniai žaidėjai gali tikėtis visokeriopos savanorių pagalbos rengiant mėgėjiškus blitz turnyrus. Čia pat įsikūrę žaidimų kūrėjai demonstruos ir leis išmėginti naujausius mūsų šalyje sukurtus žaidimus.

Internetinės transliacijos — neatsiejama e-Sporto dalis ir populiarumo garantas, tad „LAN Party '15“ organizatoriai sukvies ir Lietuvos interneto žvaigždutes. Šiemet Kauno Sporto Halėje laukiami visi e-Sporto komentatoriai, gyvų transliacijų autoriai ir internetinių laidų rengėjai.

Visą informaciją apie vyksiančius turnyrus galima rasti oficialioje InfoShow svetainėje

www.infoshow.info/lanparty
Parašė: mao [ Perskaitė: 4512 ] [ Komentarų: 7 ]

125 FPS kovo lygoje Guard - ketvirtas

2013-03-30 14:48:41
Naujiena: QL
Beveik visą kovą vykusi 125 FPS lyga galų gale pasiekė finalus. 35 dalyviai, trys turnyro etapai, geriausi Europos žaidėjai ir kiek daugiau nei tūkstačio dolerių prizinis fondas - visa tai galima pasakyti apie vos vakar pasibaigusį turnyrą. Čia savo jėgas išmėgino ir du lietuviai - Marius "Guard" Ivanauskas ir Mindaugas "DM" Čepulis, tiesa jiem sekėsi skirtingai.

Geriausiu Lietuvoje TDM žaidėju tituluojamas Mindaugas "DM" Čepulis, į turnyrą pateko po pergalės kvalifikaciniame etape, tuo tarpu Guard gavo tiesioginį pakvietimą iš turnyro organizatorių. Be lietuvių taip pat dalyvavo ir geriausi žaidėjai Europoje, bei legendomis vadinami Cooller, Cypher, strenx, Av3k ir daugelis kitų.

DM pateko į grupę E, kartu su Cypher, kRonic, Radist, maza ir Insan3. Deja, tačiau lietuvis turėjo pripažinti oponentų pranašumą, nelaimėjęs nei vieno žemėlapio. Geriau sekėsi į grupę A patekusiam Mariui "Guard" Ivanauskui, kuris nusileido tik vieną kartą oponentui iš Olandijos Baksteen, su kuriuo ir dalinosi pirmąja vieta grupėje.

Puikiai pasirodęs pirmąjame grupių etape, Guard išsikovojo vietą antrąjame grupių etape, tarp dvidešimties geriausiųjų, kur daugelis manė jog jo kelionė pasibaigs. Patekus į grupę su tokiais žaidėjais kaip evil, Av3k, Reaper ir Sev3n situacija neatrodė palanki atstovui iš Lietuvos. Tačiau nustebinęs visus, Guard užima pirmąją vietą grupėje, nusileidęs tik lenkui Av3k.

Gera žinia Mariui ta, jog jis pateko tarp aštuonių stipriausių dalyvių ir jau užsitikrino kuklų, tačiau malonų prizą - maždaug 33 JAV dolerius. Bloga žinia, jog ketvirtfinalyje kelią pastoja pats Anton "Cooller" Singov. Tik po visų penkių žemėlapių ir itin įtemptos kovos, lietuviui pavyksta įveikti savo priešininką ir prasibrauti į pusfinalius, kur jis susitiks su kita legenda - Aleksej "Cypher" Janusjevskij. Žaidėjas iš kaimyninės Baltarusijos demonstruoja tikrai neįtikėtiną žaidimą, pataikydamas pačius nerealiausius šūvius, ir nors Guard stengėsi iš paskutiniųjų, turėjo pripažinti oponento pranašumą rezultatu 3:1. Kovoje dėl trečios vietos, lietuvis nusileido žaidėjui iš Rusijos pavel.

Galutinės 125 FPS March league pozicijos:

1 vieta - Cypher - 500 USD
2 vieta - k1llsen - 250 USD
3 vieta - pavel - 100 USD
4 vieta - Guard - 67 USD
5-8 vietos - Av3k, Cooller, Baksteen, strenx - 33 USD
Parašė: since_ [ Perskaitė: 1653 ] [ Komentarų: 9 ]

Guard pakviestas į Renaissance QL turnyrą

2013-02-20 01:01:37
Naujiena: QL
Kovo 16-oji, mus nudžiugins dar vienu neeiliniu Quake Live kviestiniu turnyru "Quake Rennaissance", kuriame išvysime mūsiškį Guard. Šiame turnyre viso bus 16 kovotojų. 12 iš jų jau gavo pakvietimus į šį renginį, o dėl likusių keturių vietų, dalyviams reikės pasistengti kvalifikacinėse kovose. Atranka planuojama Kovo 2-ą ir 9-ą dienomis, kur ir išaiškės paskutiniai keturi žaidėjai šiame turnyre. Nenuostabu, kad Rusija visados daugiau domėjosi QL, Q4, Q3, Q2 disciplinomis, nei kitos šalys, todėl ir šio turnyro prizinis fondas bus pakankamai solidus, neskaitant, kad tokių turnyrų surengia bent vieną kas porą ar tris mėnesius.

Prizinis fondas bus 75,000 Rubliai, tai būtų apie $2,500 USD. Registruotis kvalifikaciniam turnyrui galėsite jau greitai.

  ash
Av3k
baksteen
dem0n
evil
pavel
strenx
Guard
K1llsen
Cypher
Cooller
Spart1e
 


Šaltinis: ESReality
Parašė: DueLL [ Perskaitė: 1595 ] [ Komentarų: 10 ]

DH: fire_b0t pasitraukia iš DreamHack Winter 2012

2012-11-23 14:22:41
Naujiena: QL
Neperseniausiai prasidėjęs DreamHack Winter 2012 susilaukė ypač didelio dėmesio. Žiūrovų netrūko tiek salėje, tiek per tiesioginius stream.
Šiame turnyre, žaidime Quake Live, kaip ir buvo minėta ankščiau čia, buvo galima išvysti mūsų tautietį Viačeslavą 'fire_b0t' Duk, kuris pasitraukė po pirmosios dienos, bet neneigiu, kovojo tikrai atkakliai. Štai kaip mūsiškiui sekėsi grupėje:

Grupė C

Av3k 3-0 fire_bot (hk: 22-0, t7: 8-2, aw: 15-1, lw: - , ztn: - )
Spart1e 3-0 cooke (aw: 41-0, ztn:33-1, hk:44-3 )
Av3k 3-2 Spart1e (ztn: 18-8, hk: 16-19, t7:6-5, sl: 9-18, aw: 16-12 )
fire_bot 3-0 cooke (ztn: 27-2, aw: 23-0, lw: 20-0, hk: - )
Av3k 3-0 cooke (ztn: 23-3, lw: 21-8, t7: 14-10 )
Spart1e 3-0 fire_bot (hk: 10-3, ztn: 10-1, sl: 11-2, t7:, aw: )


Tokiems drąsiems ir gabiems žmonėms, kaip fire_b0t, linkėčiau sėkmės ateinančiuose turnyruose viso eSports.LT kolektyvo vardu, o ir manau bus tikrai daug neabejingų ir skaitytojų, kurie įvertins pastangas, nes vien tai, kad buvo pakviestas į tokio lygio renginį, manau yra didelis pasiekimas, ir įvertinimas, jog yra tarp pajėgiausių planetos žaidėjų.

Likusiu QL kovų LIVE STREAM angliškai
Likusiu QL kovų LIVE STREAM rusiškai
Likusiu QL kovų LIVE STREAM be komentatorių
Parašė: DueLL [ Perskaitė: 1698 ] [ Komentarų: 1 ]

Guard @ EU Duel Cup, QL

2012-11-10 22:49:35
Naujiena: QL


Šią savaitę, ivyko dvikovų Quake Live žaidimo turnyras, kuriame buvo galima pamatyti ir mūsų žemietį, Guard. Trečiadienį, jie pradėjo kovas, kuriose dalyvavo tokie grandai kaip czm, Pavel, Baksteen, Guismo12, Evil, Spart1e. Visi jie, įskaitant Guard, buvo pakviesti į šį kuklų, šešiolikos žaidėjų turnyrą. Prizas buvo simbolinis, 100$, bet juk ne dėl pinigų susirenka tokio lygio profesionalai.

Trumpai apie turnyrą.

Viskas prasidėjo, kaip ir minėjau anksčiau, trečiadienį. Buvo žaidžiama formatu (BO1), išskyrus finalą (BO3). Kovos prasidėjo su 20 žaidėjų, kurie nebuvo pakviesti į šį mini turnyrą. Taigi iš šių žaidėjų pateko į tolimesnį etapą, tik 10, kurie susikovė į turnyrą pakviestais dar šešiais. Lietuvis Guard, pradėjo kovą prieš daną KillaloT, kurį įveikė rezultatu 12-2. Sekanti kova sekė prieš olandą backsteen, kuris taipogi buvo pakviestas į šį turnyrą. Ši kova baigėsi rezultatu 9-2. Šį kartą buvo įtemptesnė kova, kiek girdėjau tik pačioje pabaigoje pavyko išrutulioti tokį rezultatą. Pusfinalyje Guard susitiko su labai pajėgiu varžovu iš Rusijos, tai Evil, kuriam mūsiškis pralošė apmaudžiai 11-12. Deje pritrūko lašelio sėkmės, ir būtų įveikęs rusą. Galiausiai, tas pats varžovas iš rusijos, prieš kurį Guard ir pralošė laimėjo finalinį matčą prieš tautietį Pavel rezultatu 11-5.
Aišku, kad čia dar nebuvo pati pabaiga. Guard, pateko į looser finalinę cup lentelę, kur sisitiko su prancūzu Guismo12, ir visai nesunkiai jį įveikęs rezultatu 8-0 keliavo toliau.
Sekantys etapai buvo finaliniai. Nenustojama pergalių virtinė mūsų šalies žaidėjui buvo jau įprasta. Jis laimėjo prieš švedą Spart1e rezultatu 5-3, prieš varžovą iš rusijos Pavel, rezultatu 4-7, bet visą koją pakišo susitikimas vėl su tuo pačiu varžovu iš rusijos, tai Evil.
Finaliniame etape, lietuvis Guard, praloše rezultatu 6-10.

Galime teigti ir daryti tik vieną išvadą, jog mūsų šalis gali didžiuotis tokiais gabiais žaidėjais, kaip Guard, kurie populiarina mūsų vardą, ir niekados nepasiduoda. Taigi tolimesniuose turnyruose linkime jam SĖKMĖS ir didesnio palaikymo iš mūsiškių!

Turnyrines lenteles galite pamatyti paspaudę ČIA.
Parašė: DueLL [ Perskaitė: 1871 ] [ Komentarų: 2 ]

DH: fire_bot @ DreamHack Winter 2012

2012-10-30 21:22:46
Naujiena: QL
Neperseniausiai gavome informacijos apie ateinantį DreamHack Winter, ir didžiuodamiesi galime paskelbti Quake Live pakviestų žaidėjų sąrašą, tarp kurių yra ir mūsiškis fire_bot!

Turnyre dalyvaus 16 žaidėjų, o štai pakviesti penki žaidėjai:

Evil
pavel
matr0x
fire_bot
Spart1e.

Turnyras susidarys iš grupių etapų, o pasibaigs pusfinaliais ir finalais. Priziniame fonde bus daugiau nei €8,000.

Ketvirtadienis 22/11:
13:00 - Gropė A / B
19:00 - Gropė C / D
Penktadienis 23/11:
14:00 - Ketvirtfinalis 1
15:00 - Ketvirtfinalis 2
16:00 - Ketvirtfinalis 3
17:00 - Ketvirtfinalis 4
18:00 - Pusfinalis 1
20:00 - Pusfinalis 2
21:30 - Bronzinė kova
Sekmadienis 24/11
14:00 - Finalas
Parašė: DueLL [ Perskaitė: 2663 ] [ Komentarų: 15 ]

TATSSC: Quake grįžti atgal į sceną

2012-06-17 16:13:33
Naujiena: QL


Kadangi Lietuvoje šiuo metu karaliauja RPG ir MMO žanrų žaidimai, o FPS žaidimai liko primiršti, todėl keletas žaidėjų bando atgaivinti Quake Live sceną Lietuvoje. Jie nori pristatyti turnyrą pavadinimu “Thrash A Ton Mondays !” Prieš metus tokio tipo turnyrai jau buvo organizuojami, bet palaipsniui susidomėjimas išblėso ir žaidžiančiųjų išliko labai nedaug.

“Thrash A Ton Mondays” - tai renginys, organizuojamas pačių Quake entuziastų. Neturime niekam jokių įsipareigojimų ar suvaržymų. Mūsų filosofija, kad kiekvienas žaidėjas kartu yra ir dalyvis “Thrash A Ton” veikloje. Nuo pradedančiųjų iki profesionalų, visi kviečiami prisijungti ir gerai praleisti laiką, susirasti naujų pažįstamų ir bendrauti draugiškoje atmosferoje.
Turnyro tipas yra duel t.y kovos vyksta 1vs1, bet quake live žaidime yra ir kitų tipų, komandinių tokių kaip CA (clan arena),TDM (Team Death Match), CTF (Capture The Flag) ir kiti. Seniems quake žaidėjams šitie žaidimo tipai gerai pažįstami, o pirmą kart girdintiems galime pasakyti, kad quake live yra nemokamas žaidimas kuris žaidžiamas per interneto naršyklę. Visus norintys išbandyti, keliaukite į www.quakelive.com puslapį, parsisiunčiate žaidimą ir tikimės, kad jis jūsų nenuvils.

O čia vieno iš profesionalių Quake Live žaidėjų filmukas

Kiti tikrai geri Quake filmukai, tarp kurių yra ir lietuvių darbų - Čia!Kas pasikeitei nuo to laiko? Kadangi žaidžiančiųjų gretos mažėjo, tai bendromis pastangomis stengėmės pritraukti kiekvieną, vis dar aktyviau žaidžiantį, žaidėją. Klausėme jų nuomonės ir padarėme naujo formato turnyrą, kuriame žaidėjai padalinami į dvi grupes pagal žaidėjų lygį, kad kiekvienas galėtų rungtis su kuo lygesniais žaidėjais. Jeigu bus didesnis pradedančiųjų žaidėjų aktyvumas, tai padarysime ir trečia grupę, kurioje galės rungtis pradedantieji. Daugiau informacijos apie turnyrą, jo taisykles ir registraciją rasite puslapyje - www.QuakeLive.lt .
Taip pat kviečiame prisijungti prie lietuvių quake bendruomenės FaceBooke! Naujokai ten gali klausti su žaidimu susijusių klausimų ar patarimų.
Renginys vyksta online kiekvieną pirmadienio vakarą 20:00 Lietuvos laiku, taip kad kiekvienas galėtų atsipūsti po sunkios savaitės pradžios, tad kviečiame visus prisiminti senus laikus ir prisijungti prie Quako gaivinimo Lietuvoje !

P.S. Čia galite pažiūrėti gražią kovą tarp mūsų tautiečio Guard ir prancūzo Strenx. Tik neišjunkite dėl prastos pradžios.. Juk Quake tikrai nenuspėjamas.

www.youtube.com/watch?v=akM0KYZd0eY

P.S. Paleidome ir serverį skirta tik Lietuvai. Taigi prašome prisijungti prie mūsų Quake bendruomenės.
Parašė: NeoNaz_ [ Perskaitė: 1928 ] [ Komentarų: 5 ]

QuakeLive.lt turyras - liko 7 dienos

2011-11-20 22:50:16
Naujiena: QL


Štai liko lygiai savait? iki atsisveikinimo turnyro. Labai džiugu, kad žaid?j? susidom?jimas tikrai nemažas. Šiuo metu yra registruoti net 42 žaid?jai. Taigi beveik pusšimtis. Smagu :)

Primenu, kad likus valandai iki turnyro reik?s prisijungti, su savo vartotoju prie sistemos, taip patvirtinant dalyvavim?. Šiuo metu tai yra išjungta, taigi galite neieškoti prisijungimo mygtuko.

Pagrindin? informacija:

Laikas - 11/27/2011 07:30 PM UTC+02:00 (t.y. lapkri?io 27 dien? 19h 30min);

Prizai bus dalinami iškart po turnyro - jokio tašk? kaupimo ir panaši? nesamoni?:
1-a vieta - SteelSeries KINZU pel?.
2-a vieta - SteelSeries 4HD pel?s kilim?lis.

Visa informacija, registracija ir taisykl?s tinklapyje www.QuakeLive.lt !

FaceBook kanalas QuakeLive.lt FB

Frag you Later !!
Parašė: NeoNaz_ [ Perskaitė: 2264 ] [ Komentarų: 4 ]

QuakeLive.LT - paskutinis pasispardymas

2011-10-27 10:56:50
Naujiena: QL


Sveiki. Atėjo toks laikas, kad QL jau skaičiuoja paskutines savo dienas. Skaudu, bet tai tiesa. Išmetamas iš visų didžiausių turnyrų, visiškai neplėtojamas kūrėjų, pamirštas žaidėjų. Bet..

BET..

BET mes surengsime geras Quake Live išlydėtuves!! O tai reiškia - TURNYRAS!
Tinklapis jau paleistas registracijai. Ir taip - saitas tikrai nėra gražus ir panašiai, bet to ir nereikia. Genialumas paprastume.

Prizai bus dalinami iškart po turnyro - jokio taškų kaupimo ir panašių nesamonių.
1-a vieta - SteelSeries KINZU pelė.
2-a vieta - SteelSeries 4HD pelės kilimėlis.

Visa informacija ir taisyklės tinklapyje www.QuakeLive.lt !

Laikas. Dar jis nėra galutinai nustatytas. Aišku tai, kad viskas vyks 11/??/2011 - t.y. šių metų lapkričio mėnesį 19:30. Ir ta diena tikrai bus sekmadienis.

Su šiuo tunryru su Quake Live ir atsisveikinu aš - NeoNaz. Gyvenimas nestoja vietoje. Quake visada bus mano numylėtinis, bet tik tiek...

Noriu visiems padėkoti už pagalbą rengiant QL turnyrus. Už tai kad buvote ir liksite draugai. Už nepakartojamas akimirkas Quake arenose. Už fantastiškus 6 metus besišaudant.

Susitiksime arenoje per turnyrą!

Frag you Later !!

P.S.
Registracija - www.QuakeLive.lt;
IRC kanalas - webchat.quakenet.org/?channels=quakelive.lt;
FaceBook grupė - www.facebook.com/groups/114380448591067/;
YouTube kanalas - www.youtube.com/user/neonazsv.
Parašė: NeoNaz_ [ Perskaitė: 2284 ] [ Komentarų: 8 ]

TATSSC: #22 jau šiandien. #21 rezultatai.

2011-08-01 11:25:09
Naujiena: QL


Sveiki, Quakeriai, CS'eriai ir visi kiti e-sporto megėjai! Šį kartą kažko naujo nepapasakosiu. Tiesiog vėl visus kviesiu palaikyti mūsų projektą ir sudalyvauti turnyre. Nesvarbu esi Quake, CS, SC ar kokio LOL žaidėjas, pamėginki sudalyvauti! Gal atrasi kažką naujo. Visgi Quake yra unikalus žaidimas. Tokio pat tikrai nerasite.

Klaidingas pirmasis ispūdys būna toks:

Prasta grafika (galima nusistatyti tikrai gražiai atrodančią grafiką, ir kas svarbiausia - šiam žaidimui gameplay užima svarbesnę vietą, nei išvaizda).
Kosmine šaudyklė - noob žaidimas (taip, tai fantastinė šaudyklė. Bet ir HALO fantastinė, o kiek gerbėjų turi? Čia aplinka tokia, kokia labiausiai tinka tokiam žaidymui. Didelės ervės, fantastiškos arenos.. Pajustumėt tą jausma, kai per visa žemėlapį pataikai raketa į priešininką esantį ore! Čia apskaičiavimų daugiau reikia, nei 12-os klasės egzaminuose :) ).
Mažai lošiančių žmonių - reiškiasi nevykęs projektas ar žaidimas (Paskaičiuokite, kiek metų jau gyvuoja Quake. Tai tikrai labai vykęs žaidimas. Ir pirmoji gera MultiPlayer šaudyklė apskritai. O mūsų projektas jau gyvuoja irgi ne vienerius metus. Jei visi galvos, kad mažai žmonių, tai neverta dalyvauti, tai visi ir nesiregistruos. Jei nori kažką pakeisti - pradėk nuo savęs. Tai padėsi mums gyvuoti ir pats linksmai laiką praleisi).

Taigi laukiame JŪSŲ šiandien mūsų dalyviu sąraše. Kokiam dar projekte duodamos dovanos vien už dalyvavimą? :) Dedame tikrai daug pastangų Jus sudominti. Tikiuosi pavyks tikrai praplėsti Lietuvos Quake bendruomenę.

Turnyras #21:
1 vieta - DM;
2 vieta - shiva - anothermother;
3 vieta - TENRAi.

#21 kovų lentelė ČIA.

Taip, buvo mažai žaidėjų. Bet ne verkt juk susirinkome!

Primenu, kad prizas - SteelSeries KINZU pelė!

P.S. Nežinau ar bus STREAM, nes tiesk strem saitai kartais paveda ir kartais mažas žiūrovų skaičius. Mažiausiai finalas bus įrašytas geros kokybės ir patalpintas internete! Tad neliksite nuskriausti.

Tinklapis
IRC kanalas
YouTube kanalas
Own3d kanalas

REGISTRACIJA
Check-IN nuo 18h

Ir kai visada - Frag you later! ;) Ir susitiksime arenoje!
Parašė: NeoNaz_ [ Perskaitė: 4730 ] [ Komentarų: 7 ]

For foreign visitorsIf you are interested in Counter Strike, Counter Strike: Source, Quake 4, Quake 3, Warcraft 3, FIFA, other online games, forums, articles, news, galleries, demos, videos, results at such events as ESL, ClanBase, CPL, WCG, ESWC, WEG, WC3L and others, wait for new english esports portal which will rise soon!

About eSportScene.com

Who is the creator of eSportScene.com?
Marius Šiupšinskas - a man who firstly created www.eSports.lt, the most popular and #1 Lithuanian eSports source. Then he got and idea to make a global version of eSports.lt, and here you go, you have eSportScene.com. The design was made by Paulius Papreckis, all the programming stuff - Giedrius Slavinskas and Marius Šiupšinskas.

Why can't I find some functions that I need?
If you think that we are missing some functions that could improve website's quality, please write a personal message .

Who should I contact if I found offensive information or piracy?
Director or administrators, all the contacts could be find in contacts section.

eSportScene.com description.
eSportScene.com - a website that came from www.eSports.lt - the #1 eSports' source in Lithuania. The staff is willing that eSportScene.com would become as popular as its older brother - eSports.lt. It will cover the most popular games - Counter-Strike, Quake and Warcraft series. We will give you the hottest news from eSport's scene, cover the biggest events such as CPL, WCG, ESWC, organize high quality tournaments and much more!

We need You!
We need a lot of staff members (mostly ections Heads). If You are interested in this project, read the rest:
People, who would be interested in this project, please mail to info[eta]esportscene.com (replace [eta] with @), with the following information:
Important information for sections Heads
Your name:
Nick and link to Your eSportScene.com profile:
Age:
Country:
What section you will manage? (CS, CSS, Q3/Q4, WC3, TMN, other?)
How long do you follow Your section game scene:
Why should we choose exactly You?
Your Experience:
Do you have HTML basics?
Important information for Reporters
Your name:
Nick and link to Your eSportScene.com profile:
Age:
Country:
How long do you follow Your game scene:
Why should we choose exactly You?
Your Experience:
Do you have HTML basics?
You must contribute news item to our portal. It will be like example.

Of course, You must match several requirements:
+ Excellent English.
+ Older = better (Age).
+ Capability to work in team.
+ Knowledge of eSports / Your game scene.
+ Few hours of your time a day.
If your have serious intentions, mail us.
nGa Spring 2007 [53]


Daugumos lauktas ir jau spėjęs apskrieti visą Lietuvą renginys - nGa Spring 2007 baigėsi. Buvo sužaista begalė kovų ir kiekviena jų bu...
Atėjus pirmajam gausesniam sniegui, aš: [9]

1. Čiuošiu nuo kalno su rogutėmis
 8.85% [10]

2. Pasiimsiu tėčio mašiną ir į trąsą
 12.39% [14]

3. Neturiu teisių ir draugų, tad sėdėsiu namie įsijungęs IRC
 21.24% [24]

4. Turbūt ruošiuosi artėjančiai sesijai
 12.39% [14]

5. Pasiimsiu atostogas ir pasidžiaugsiu žiema
 6.19% [7]

6. Statysiu Seni Besmegenį
 12.39% [14]

7. Pasipuošiu namuose eglutę
 2.65% [3]

8. Supirksiu dovanas artimiesiems
 7.96% [9]

9. Viską darysiu kas išvardinta aukščiau
 15.93% [18]

Viso balsų: 113
eSp.lt : Diskusijų taisyklės [0]
eSp.lt : LAN Turnyras KAUNE [4]
eSp.lt : Nauja eSports komand [24]
eSp.lt : BMX [12]
eSp.lt : Meta is bet kokio serv [0]
eSp.lt : eSporto atgaivinimas [35]
eSp.lt : FPS DROP [1]
eSp.lt : Adminas: xiren [26]
eSp.lt : Vaizdo plokste [1]
eSp.lt : GARSAS, PADEKIT MAN, P [5]
eSp.lt : Neleidzia uzsideti ava [3]
eSp.lt : Starcraft [6]
eSp.lt : ESP atsigavimas [17]
eSp.lt : reikia jusu pagalbos [4]
eSp.lt : balsavimas [3]
eSp.lt : DROOM naujas CUP bud [14]
eSp.lt : Latviškas MuOnline [5]
eSp.lt : Prasau paaiskinkit [27]
eSp.lt : IRC [3]
eSp.lt : eSports' himnas [16]
eSp.lt : HELP!!! [3]

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
Privatumas | Reklama | Kontaktai | Pagalba/D.U.K.
RSS | Radai klaidą? Pranešk!

© eSports.lt 2004 - 2014, visos teisės saugomos
Web dizainas: k_b | Hederis: Skape | Logo: Nikita

May be your company is interested in advertising with us? If you sell games (Half-Life: Counter-Strike, Quake, Warcraft, Call of Duty 2 etc.), gaming gear (phones, mouses, mouse pads) other stuff, or provide hosting, game servers rent, you must order an advertisement on our page.