Paieška:
Vartotojų: 94368 Komandų: 3 Portale naršo: 24 [0] Pirmadienis, Rugpjūčio 21 diena, 2017
Prisiminti
[ Registruotis ]  [ Priminti slaptažodį ] Padaryk pirmuoju | IRC: #eSports
 

eSports.lt

Counter-Strike

League of Legends

Quake

Video

 

NAUJIENOS DRAUGAI


Įtraukti nuorodą, PM...
Interviu apie IEM su SK, Fnatic ir Millenium [9]
LoLoLoL: 2011-07-08 [17]
Slayer nuomonė ir pasisakymai apie LoL [31]
DH: CyanideFi - emocijos laimėjus DH [5]
podcastas BePelės #2 [0]
League Of Legends Championship Series Apžvalga [2]
ESL Baltija: 1-ojo sezono LAN finalai [16]
Drub.ESET Summer Series Finalas [4]
Kas lemia high skilla gaminge ir... [16] @ Slayer
ParisGamesWeek #1 [8] @ Slayer
LYGA [42] @ -XS-
Best Nidalee LTU 2014 [0]
1vs1 GRAGAS Turnyras EUW ir EUNE [0]
Go4Game 5×5 Tournament [1]
Kauno Mokyklų Lyga [4]

podcastas BePelės #2

2015-11-05 20:19:09
Apžvalga: LOL
Antrame Be Pelės epizode Gintaras ir Tomas pristato ir analizuoja keturias jų požiūriu svarbiausias praėjusios savaitės elektroninio sporto pasaulio naujienas:

DigntasEU pardavimą už 1mln dolerių.
Analizuojamas LoL Worlds finalas, kuriame susikovė SKT ir KOO Tigers.
Doublelift perėjimas iš CLG į TSM
Dreamhack Cluj Napoka finalas.

Parašė: TaiGiTomas [ Perskaitė: 1014 ] [ Komentarų: 0 ]

InDi`15 Tranzas su LoL, Hearthstone ir Fifa 14

2015-05-06 18:35:31
Naujiena: LOL
TRANZAS - Tai jau 20-tus metus skaičiuojanti elektronikos fakulteto šventė, paskutinius keletą metų labiau panaši į LAN-PARTY. Šiemet TRANZAS pasiūlys veiklos ne tik League of Legends fanams, bet ir kitų žaidimų bei konsolių mėgėjams.Veiklų sąrašas:
Tradicinis 16 komandų League of Legends double elimination turnyras.
Daugiau informacijos ir registracija : goo.gl/zZ2a0h

HEARTHSTONE - 16 žmonių double best of three elimination turnyras.
Daugiau informacijos ir registracija: goo.gl/4tFcHM

FIFA’14 - 16 žmonių turnyras su group stage.
Daugiau informacijos ir registracija: goo.gl/YEVOXI

Mini Sportinio POKERIO turnyras. Vietų skaičius ribotas, daugiau informacijos ir registracija: goo.gl/forms/0hBMDQjKst

O taip pat:
*Guitar Hero auditorija.
*Counter-strike 1.6 auditorija.
*Stalo žaidimai.

Daugiau informacijos socialiniame tinkle Facebook:
https://www.facebook.com/events/1650388638514104/
Parašė: mao [ Perskaitė: 1393 ] [ Komentarų: 0 ]

League Of Legends 1vs1 Howling Abyss Cup

2015-04-06 07:40:37
Naujiena: LOL
Turnyro informacija:

Registracijos nuoroda: goo.gl/forms/bXMBbbURQJ

Registracija aktyvi iki 2015-04-24 23:59h

Turnyro Check in: 2015-04-25 17:30h

Rungtynių laikas: 2015-04-25 18:00h (tikslus kiekvienos dvikovos laikas bus paskelbtas 25dienos ankstyvą rytą)

Serveris: EU WEST

Žaidėjai: 8 - 16 - 32

Turnyro sistema: Single Elimination Bo1 (Pusfinaliai ir Finalai Bo3)

Administracija: shiake , Calamity God

Rungtynių nustatymai: Custom Normal, Map: Howling Abyss, Team Size: 1, Allow Spectators: All, Game Type: Tournament Draft, Name: www.esports.ucoz.net (Match Number or Nickname), Password: esports111;

Prizas: 3-5€ Pirmai vietai

Šalis: Gali dalyvauti visos Europos šalys

Komandų kapitonai žaidimo pabaigoje privalo padaryti screenshot, kuriame matytųsi taškų suvestinė.

Bet koks "toksiškas" elgesys yra netoleruotinas, jis bus baudžiamas laikinu ar amžinu draudimu.

Visi prizai bus išsiųsti per 7 dienas nuo paskutinio žaidimo pabaigos.

Administracija pasilieka teisę redaguoti, trinti, pridėti taisykles bet kuriuo metu, jei to reikalauja situacija ir/ar pačių administratorių nuožiūra.

Turnyrą rengia www.esports.ucoz.net projektas. Kilus klausimams kreiptis: lukasdilius@gmail.com
Parašė: lukasx12 [ Perskaitė: 1517 ] [ Komentarų: 4 ]

InfoShow LAN Party 2015

2015-04-02 00:00:56
Naujiena: CS:GO DOTA2 LOL QL SC2 TF
InfoShow Lan Party - tai jau 13-us metus iš eilės vykstantis didžiausias kompiuterinių žaidimų renginys Lietuvoje, pritraukiantis žaidėjus ne tik iš kaimyninių šalių, bet ir iš visos Europos!

Renginys vyksta visą savaitgalį, pradedant penktadieniu nuo 16:00h, baigiant sekmadienio popiete. Jei esi “geimeris” - tu privalai sudalyvauti!

Tūkstančiai žaidėjų, elektroninio sporto entuziastų, profesionalų ir juos palaikančių sirgalių, sugūžės į Kauną jau šį balandį. Tikimasi, kad šių metų renginys sutrauks rekordinį dalyvių skaičių, o legendinėje Kauno sporto halėje, kur ir vyks LAN party, varžysis net tik lietuviai, bet ir svečiai iš užsienio šalių.

Balandžio 17-19 dienomis vyks kasmetinis žaidimų fanų renginys „InfoShow LAN Party’15“. Tai įspūdingo ir visą miestą į studentišką šėlionę įtraukiančio KTU Informatikos fakulteto festivalio „InfoShow“ dalis.

„LAN Party“ savaitgaliai tapo viena tvariausių šio festivalio tradicijų, tačiau šiemet kompiuterinių žaidimų mėgėjai nebetelpa universiteto rėmuose ir keliasi į Kauno sporto halę.

„Milžiniškas susidomėjimas žaidimų turnyrais ir elektroninio sporto kultūra verčia organizatorius ieškotis naujų erdvių. Prieš ketverius metus renginyje sulaukėme 100 žmonių, o pernai dalyvių skaičius jau viršijo 600. Elektroninio sporto kultūra tampa vienu didžiausių fenomenų, o mes džiaugiamės galimybe organizuoti vieną reikšmingiausių įvykių Lietuvos e-sporto arenoje“ — sakė vienas iš LAN Party organizatorių Ridas Bušmanas.

Sportinius batelius pakeis optinės pelės

75–ąjį gimtadienį atšventusios Kauno Sporto Halės sienos regėjo daugybę sporto įvykių, tačiau tiek kompiuterinės įrangos joje dar nebuvo nė karto. Kiekvienas turnyro dalyvis atvyks nešinas asmeniniu kompiuteriu, o renginys virs savotiška IT paroda. Mechaninės klaviatūros, garsą slopinančios ausinės ir pagal paskutinį mokslo žodį sukurti pelės kilimėliai — įranga kuri virtualiose varžybose tiek pat svarbi, kiek patogi avalynė krepšinyje.Planuojama, kad „InfoShow LAN Party '15“ sumuš ne tik dalyvių, bet ir išdalintų prizų rekordą. Rudenį vykusio BETA LAN metu prizinis fondas viršijo 3000 eurų, tačiau, tai tebuvo apšilimas prieš didžiausią metų renginį. Dėl „InfoShow LAN Party“ prizų šiemet susikaus pajėgiausios „League of Legends“, „Dota 2“ ir „Counter Strike: Global Offensive“ ekipos.

Individualias šakas pasirinkę žaidėjai galės kautis dėl „StarCraft II“ ir „Hearthstone“ čempionų titulų. Organizatoriai žada, kad greta didžiųjų turnyrų vyks ir mažesnės rungtys, pavyzdžiui, konsolių gerbėjai galės išmėginti savo jėgas turnyro išvakarėse pasirodysiančiame „Mortal Kombat X“ žaidime.

Vienas žinomiausių Lietuvos žaidėjų Tomas „Karalius“ Špiliauskas įsitikinęs, kad pastebimai augantis susidomėjimas e-Sportu tėra įdomaus ir svaigaus kelio pradžia. „Lietuvoje žaidimų kultūra dar tik vejasi likusią Europą. Vokietijoje matome užpildomus futbolo stadionus ir parodų centrus, Lenkijoje vykstančių renginių metu, į arenas susirenka dešimtys tūkstančių žiūrovų, labai tikiuosi, kad vieną dieną tai pamatysime ir mūsų šalyje“.

Mėgėjų varžybos, pažintys ir kokybiškai praleistas laikas

Organizatoriai pabrėžia, kad „InfoShow LAN Party“ nėra išskirtinai e-Sportui dedikuotas renginys. Renginyje reguliariai dalyvauja įvairiausių žaidimų gerbėjai. Tai bene vienintelė vieta Lietuvoje, kur senų gerų žaidimų gerbėjai gali be vargo rasti partnerių „Quake“ kautynėms vietiniame tinkle, ar „Heroes III“ sesijai prie vieno kompiuterio. Progos paspausti ranką savo kolegoms nepraleidžia ir Lietuvoje ypač populiarių Wargaming.net žaidimų gerbėjai, savo žaidimo pranašumą aktyviai įrodinėja „Team Fortress II“ fanai. O kur dar galimybė išmėginti populiarius konsolinius žaidimus ir stalo žaidimų turnyrai.

Išskirtinis šių metų LAN Party bruožas — kontaktų mugė ir Lietuvoje sukurtų žaidimų paroda. Organizatoriai teigia, kad šiemet savanoriai skirs ypatingą dėmesį sirgaliams ir mėgėjams. Tik nesenai e-sportu susidomėję žiūrovai bus supažindinti su įvairių žaidimų taisyklėmis, o pavieniai žaidėjai gali tikėtis visokeriopos savanorių pagalbos rengiant mėgėjiškus blitz turnyrus. Čia pat įsikūrę žaidimų kūrėjai demonstruos ir leis išmėginti naujausius mūsų šalyje sukurtus žaidimus.

Internetinės transliacijos — neatsiejama e-Sporto dalis ir populiarumo garantas, tad „LAN Party '15“ organizatoriai sukvies ir Lietuvos interneto žvaigždutes. Šiemet Kauno Sporto Halėje laukiami visi e-Sporto komentatoriai, gyvų transliacijų autoriai ir internetinių laidų rengėjai.

Visą informaciją apie vyksiančius turnyrus galima rasti oficialioje InfoShow svetainėje

www.infoshow.info/lanparty
Parašė: mao [ Perskaitė: 4512 ] [ Komentarų: 7 ]

Go4LoL #3 Finalai su Lietuviais

2015-01-19 15:20:59
Naujiena: LOL

Vakar naktį pasibaigė trečiasis Go4LoL turnyras, kuriame dalyvavo 112 komandų iš įvairiausių Europos šalių. Kaip ir kiekvieną sekmadienį mūsų tautiečiai nesnaudė ir sudalyvavo šiame mini turnyre. Iš viso užsiregistravo 6 Lietuvos ekipos, dviem iš jų pavyko nukeliauti iki pusfinalio, tačiau burtai lėmė jog ENZO eSports susitiko pusfinalyje su tautiečiais Leethuanyans, kurie šį kartą buvo stipresni. Gaila, tačiau Leethuanyans penketui nepavyko laimėti pirmosios vietos, teko tenkintis antrąja ir €150 (5x Riot Points €15) laimėjimu.

ESL Go4LoL Sunday Finalas

Leethuanyans [0:1] Void Gaming


Leethuanyans: Upsas, Angush, Xavieles, Mister, Arnaxas.
Void Gaming: DoublePrince, FearlessD, GodLikeKillerX, Oathbraker, ownerftw.


Galutinės pozicijos

1. Void Gaming (300€ + 5x Riot Points €20) +100p
2. Leethuanyans (150€ + 5x Riot Points €15) +75p
3. Annoying Bananas (5x Riot Points €10) +60p
4. ENZO eSports (5x Riot Points €5) +40p
Parašė: HavaN [ Perskaitė: 1989 ] [ Komentarų: 6 ]

ESL Go4LoL Sunday Finalas

2015-01-04 23:58:34
Naujiena: LOL

Prieš kiek daugiau nei mėnesį pristatinėjau pora ESL turnyrų, vienas iš jų buvo ESL Go4CSGO. Šį kartą atsirado proga paminėti Lietuvių pasirodymus kitoje elektroninio sporto divizijoje. Mūsų tautiečiai šį kartą pasižymėjo ESL Go4LoL sekmadienio cup'e. Šiame turnyre dalyvauja pakankamai stiprios ekipos iš visos europos šalių, o jas visas vilioja ganėtinai nemažas prizinis fondas. Pirma vieta gali laimėti net 300€ + 5x Riot Points €20, antra vieta taip pat ne lieka nuskriausta kuriai lieka €150 + 5x Riot Points €15. Tiesa, verta paminėti jog kiekviena komanda užėmus aukštą vietą šiame turnyre gauna nemažai ESL Points, o visi taškai mėnesio gale yra susumuojame, daugiausiai taškų turinčios komandos patenka į pagrindinį mėnesio finalą. Pagrindiniame ESL Monthly finale galima laimėti net gi 500€.

ESL Go4LoL Sunday Finalas

ENZO eSports [0:1] LowLandLions


ENZO eSports: Inspiration, Belkas, Minde, sYsTEMER, M4ximus.
LowLandLions: CozQ, Hybrid, Kirei, Morsu, Vizility.


Galutinės pozicijos

1. LowLandLions (300€ + 5x Riot Points €20) +100p
2. ENZO eSports (150€ + 5x Riot Points €15) +75p
3. Babarush (5x Riot Points €10) +60p
3. Void Gaming (5x Riot Points €5) +40p

Parašė: HavaN [ Perskaitė: 3142 ] [ Komentarų: 36 ]

ESL Lietuva naujienlaiškis. 2014 / 14-a savaitė. Online, Offline turnyrai ir rėmėjų akcija

2014-04-24 22:17:58
Naujiena: WOT SC2 OFF LOL FIFA DOTA2 CS:GO

Šį pranešimą pradedame nuo džiugios žinios iš mūsų draugų playpro.lt:

Netempdami gumos skelbiame ESL Baltics Season 2 A-Series pradžia!

Registracija į turnyrus atidaryta jau dabar, o užsidaro Gegužės 12d. A-Series startuoja Gegužės 15d.
Disciplinos, kuriuose bus galima varžytis dėl patekimo į turnyrus su priziniu fondu yra šios:

League of Legends
Counter-Strike: Global Offensive
StarCraft II: Heart of The Swarm
Dota2
Fifa 2014
World of Tanks
HearthStone

Daugiau informacijos galite rasti paspaudę nuorodą apačioje:

http://www.esl.eu/lt/news/241379/

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 


League of Legends turnyrai šią savaitę:

Pradėsime, žinoma nuo Razer League of Legends Friday Night Fun Monthly Cup #3 - primename, kad mūsų Friday Night Fun turnyruose dalyvaujate ne tik dėl pasilinksminimo ar RP prizų - šio turnyro metu pakviečiame 4 geriausias praėjusių Friday Night Fun by Razer turnyrų komandas į susitikimą eSporto Bare, kuriame žaidžiame dėl Razer įsteigtų prizų. Šį mėnesį laimėtojams atiduosime Razer Abyssus pėles!

Apie Razer Abyssus galite pasiskaityti čia: http://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-abyssus/

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/488115461290398/?ref=22

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 


League of Legends Friday Night Fun #34 by Razer

Dari vienas online turnyras, kurio laimėtojai bus pakviesti į sekantį mūsų Monthly Cup - į jį galite registruotis adresu apačioje:

http://www.esl.eu/baltics/lol/fnf_34_razer/

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Counter-Strike: Global Offensive Sunday Night Fun by Steelseries #1!

Pabendravus su keletu CS:GO žaidėjų buvo nutarta, kad sekmadienis yra tinkamesnė data žaisti online turnyrus, o Monthly prizai žaidėjus tikrai tenkina! Todėl dalyvaujam, laimim ir kitą mėnesį laimėti Steelseries gear'o galimybę turėsite ir Jūs!

Į turnyrą registruotis galite pasinaudoję šia nuoroda:

 

http://www.esl.eu/baltics/csgo/snf_1_steelseries/

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 


World of Tanks žaidėjų paskutinis šansas sudalyvauti ESL Pro Series!

Teko pastebėti, jog lietuvių komandų EPS neturime, todėl suteikiame paskutinę galimybę vadintis ESL Pro Series žaidėjais. Žaidžiama bus 7x42 sistema, todėl rinkitės į komandas, dalyvaukite ir lauksime Jūsų aukštesnėse lygose!

Į turnyrą užsiregistruoti galite paspaudę nuorodą apačioje ir paspaudę "Signup":

http://www.esl.eu/baltics/wot/7on7/season2_eps_ba_qua/

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Svarbi informacija norintiems užsiimti eSporto plėtra!

Šiuo metu turime daug turnyrų, bet turime ganėtinai mažai personalo jais užsiimti, todėl ieškome žmonių, kurie norėtų prisidėti prie mūsų!
Šiuo metu ieškome:

Counter-Strike: Global Offensive administratorių Pabaltijo regionui.
Dota2 administratorių Pabaltijo regionui.
World of Tanks administratorių Pabaltijo regionui.
HearthStone administratoriaus Pabaltijo regionui.
StarCraft II administratorių Pabaltijo regionui.

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų su mumis galite susisiekti:

http://www.facebook.com/ESLLietuva
Skype: esl.baltics
El. paštu: lietuva@eslbaltics.com
LoL Kliente: ESL Baltics

Pagarbiai,
ESL Baltics Administracija

Parašė: ESL marvis [ Perskaitė: 2479 ] [ Komentarų: 3 ]

League of Legends Relax Cube 5vs5 Turnyras

2014-04-09 22:31:25
Naujiena: LOL
TIESIOGIAI iš Klaipėdos 3D Relax Cube League of Legends 5x5 LANPARTY!Watch live video from lolturnyrailt on www.twitch.tv


Balandžio 26-27 dienomis Klaipėdoje, 3D Relax Cube su lolturnyrai.lt ir 4game.lt rengia League of Legends turnyrą šio žaidimo mėgėjams ir ne tik! Turnyro metu bus rengiami įvairūs konkursai žiūrovams, kurių metu galėsite laimėti papildomus prizus! O po viso renginio visus mielai kviesime jau antrą kartą iš eilės organizuojamame AFTERPARTY!

Prizinį fondą sudaro:

5x Razer Naga Hex pelytės pirmai vietai, bei piniginiai prizai antrai ir trečiai vietoms.

Startinis įnašas komandai - 50lt (10lt žaidėjui)

Visas veiksmas vyks Relax Cube 3D Vaizdo Klube , Klaipėdoje, Vingio G.29.

Balandžio 26 dieną startuosime kovas, jei pavyks, visą turnyrą pamėginsime užbaigti per vieną dieną, kitu atveju turnyrą tęsime sekmadienį, 12:00h. Afterparty vyks šeštadienį, po turnyro ko gero tame pačiame Relax Cube kur bus rengiami įvairūs žaidimai bei kitos pramogos! Dalyvavimas afterpartyje turėtų kainuoti simbolinį mokestį ir jame galės dalyvauti tik turnyro dalyviai!

Turnyro visa informacija - spauskite čia

Turnyro rėmėjai

 


Parašė: 3DRelaxCube [ Perskaitė: 2593 ] [ Komentarų: 3 ]

Best Nidalee LTU 2014 [Registracija]

2014-03-22 12:59:45
Turnyras: LOL
Kovo 29 dieną sugalvojome surengti nemažą ONLINE turnyriuką - Best Nidalee LTU kurio prizinį fondą jau sudaro 60 eurų RP!! Visas veiksmas vyks per abu lietuvių žaidžiamiausius regionus - EUW ir EUNE. TOP-8 (top-4 iš eune ir top-4 iš euw) sueis į visiškai naują lentelę ir tęs kovas EUW regione. (visos TOP-8 vietos bus apdovanojamos!!!). Tie kurie neturės accountų tęsti kovas naujoje lentelėje, EUW regione, tiem juos parūpinsime.

Turnyro taisyklės:

pergale:
-First Blood
-Pirmi 100 creeps pas vieną iš žaidėjų
-Nugriautas pirmas bokštas

Laimėjus reikės nusiųsti SS(Screen Shot) į tam tikrą emailą kurį nurodysime turnyro metu šiame evente - https://www.facebook.com/events/1471476726400008/ bei stream'e - www.twitch.tv/lolturnyrailt. Nenusiuntus SS, pergalė nebus užskaityta tad reikės peržaisti.

Žemėlapis - Summoners Rift
Recall - leidžiama
Žaidžiama bus tik MID Leine
Eiti į džiungles ir žudyti jų creep'us - DRAUDŽIAMA
Crit Runos - leidžiamos

Turnyro registracija/pradžia:

Registraciją atsidaro - kovo 29 dieną, 14:00h, užsidaro - 16:30h.
Turnyras prasideda - 17:10h. Lentelių nuorodas numesime ŠIAME evente 17:10h bei streame www.twitch.tv/lolturnyrailt tokiu pat metu.

Jei bus kokių pakeitimų dėl registracijos, turnyro eigos, viską pranešime šiame event'e.

Registruotis reikės per el.paštus kuriuos čia paviešinsiu registracijos metu.


Stream:

www.twitch.tv/lolturnyrailt . Komentuos - Malakezas Stream ir FITZY XFXX


Jei kils klausimų, galite drąsiai rašyti ant evento sienos. Atsakyta bus 24 valandų tarpe :)


Na ir dėl įdomumo įkelsiu prizinį fondą :)

1vt - 20 eurų RP
2vt - 15 eurų RP
3vt - 10 eurų RP
4vt - 5 eurai RP
5-8 vt - 2.50 eurų RP


Turnyrą remia:

www.pirkpczaidima.lt
www.lolpaslaugos.lt
www.playpro.lt
Parašė: Liuxenburgas [ Perskaitė: 8112 ] [ Komentarų: 0 ]

1vs1 GRAGAS Turnyras EUW ir EUNE [Registracija]

2014-01-27 18:14:31
Turnyras: LOL
Sveiki! Ateinantį savaitgalį jūsų laukia GRAGAS turnyras!

Data: 2014.02.02
Check-In pradžia: 13:00 val.
Turnyro pradžia: 14:00 val.
Registracijos mokestis: 1 Lt*
Prizas: 10 EUR
Serveris:EUNE & EUW


Pradžia
Registracija
Taisyklės
Turnyrinė lentelė
Stream'as

Priminimas

CHECK IN

Visi žaidėjai turi prisijungti į 4game.lt chat room League of Legends žaidime. iki 13:45. Neprisijungę iki numatyto laiko bus pašalinti iš turnyro.

TURNYRO EIGA

Pagal sudarytas poras žaidėjai turi pakviesti vienas kitą į žaidimą ir pirmojo rato kovas sužaisti iki 15 val. Jeigu jūsų priešininko nėra online, susisiekite su mumis žaidimo chat’ę, 4game.lt kambaryje. Mūsų nick’ai EUNE- mynameisandrius arba 4G Grambas , EUW – 4G Samurajus arba 4G Grambas . Mes patikrinsime, kad jūsų priešininko tikrai nėra ir jeigu jis neatvyks 5-30 min. bėgyje, jis bus diskvalifikuotas, o jūs pateksite į kitą etapą.
Antras ratas prasidės vėliausiai 15:00h (Galima žaisti ankščiau jei turnyrinėje lentelėje aiški žaidėjų pora ir abu sutinka žaisti!). Vyks lygiai tokia pačia tvarka kaip pirmas ratas.
Trečias ratas prasidės pasibaigus antram ratui, kai lentelė bus pilnai atnaujinta. Kovos bus gyvai transliuojamos ir vyks eilės tvarka po vieną nuo viršaus.

LAIMĖJIMO ĮRODYMAS

Po pergalės būtina padaryti screenshotą (Jį žaidime galima padaryti paspaudus F12, jis išsaugomas ( C:\Riot Games\League of Legends\Screenshots ) aplanke. Screenshot’e turi matytis visa informacija, nickai, kas paėmė FB ar bokštą ir t.t.) ir nusiųsti jį adresu turnyrai@4game.lt arba įkelti į internetą ir nuorodą nusiųsti 4game.lt chat room’e paminėdami savo žaidžiamo matcho lentelės raidę. Streaminamiems žaidimams screenshot daryti nebūtina.
Rekomenduojame perskaityti atydžiai dar turnyro taisykles. Visi klausimai jums bus atsakyti. O jeigu dar kas nors bus neaišku, rašyktie komentaruose arba mums adresu – info@4game.ltParašė: 4game [ Perskaitė: 12880 ] [ Komentarų: 0 ]

For foreign visitorsIf you are interested in Counter Strike, Counter Strike: Source, Quake 4, Quake 3, Warcraft 3, FIFA, other online games, forums, articles, news, galleries, demos, videos, results at such events as ESL, ClanBase, CPL, WCG, ESWC, WEG, WC3L and others, wait for new english esports portal which will rise soon!

About eSportScene.com

Who is the creator of eSportScene.com?
Marius Šiupšinskas - a man who firstly created www.eSports.lt, the most popular and #1 Lithuanian eSports source. Then he got and idea to make a global version of eSports.lt, and here you go, you have eSportScene.com. The design was made by Paulius Papreckis, all the programming stuff - Giedrius Slavinskas and Marius Šiupšinskas.

Why can't I find some functions that I need?
If you think that we are missing some functions that could improve website's quality, please write a personal message .

Who should I contact if I found offensive information or piracy?
Director or administrators, all the contacts could be find in contacts section.

eSportScene.com description.
eSportScene.com - a website that came from www.eSports.lt - the #1 eSports' source in Lithuania. The staff is willing that eSportScene.com would become as popular as its older brother - eSports.lt. It will cover the most popular games - Counter-Strike, Quake and Warcraft series. We will give you the hottest news from eSport's scene, cover the biggest events such as CPL, WCG, ESWC, organize high quality tournaments and much more!

We need You!
We need a lot of staff members (mostly ections Heads). If You are interested in this project, read the rest:
People, who would be interested in this project, please mail to info[eta]esportscene.com (replace [eta] with @), with the following information:
Important information for sections Heads
Your name:
Nick and link to Your eSportScene.com profile:
Age:
Country:
What section you will manage? (CS, CSS, Q3/Q4, WC3, TMN, other?)
How long do you follow Your section game scene:
Why should we choose exactly You?
Your Experience:
Do you have HTML basics?
Important information for Reporters
Your name:
Nick and link to Your eSportScene.com profile:
Age:
Country:
How long do you follow Your game scene:
Why should we choose exactly You?
Your Experience:
Do you have HTML basics?
You must contribute news item to our portal. It will be like example.

Of course, You must match several requirements:
+ Excellent English.
+ Older = better (Age).
+ Capability to work in team.
+ Knowledge of eSports / Your game scene.
+ Few hours of your time a day.
If your have serious intentions, mail us.
3D Relax Cube League of Legends 5x5 LANPARTY [7]


3D Relax Cube League of Legends 5x5 LANPARTY...
Atėjus pirmajam gausesniam sniegui, aš: [9]

1. Čiuošiu nuo kalno su rogutėmis
 8.85% [10]

2. Pasiimsiu tėčio mašiną ir į trąsą
 12.39% [14]

3. Neturiu teisių ir draugų, tad sėdėsiu namie įsijungęs IRC
 21.24% [24]

4. Turbūt ruošiuosi artėjančiai sesijai
 12.39% [14]

5. Pasiimsiu atostogas ir pasidžiaugsiu žiema
 6.19% [7]

6. Statysiu Seni Besmegenį
 12.39% [14]

7. Pasipuošiu namuose eglutę
 2.65% [3]

8. Supirksiu dovanas artimiesiems
 7.96% [9]

9. Viską darysiu kas išvardinta aukščiau
 15.93% [18]

Viso balsų: 113
eSp.lt : Diskusijų taisyklės [0]
eSp.lt : eSports.lt DM serveris [0]
eSp.lt : LAN Turnyras KAUNE [4]
eSp.lt : Nauja eSports komand [24]
lol : Ieškomas LOL kapitonas [28]
lol : TURNYRAS VILNIUJE! [0]
lol : Gimdem humora [2]
lol : Pasaulio čempas [2]
lol : Unorthodox Bot Lane epizod [0]
lol : error [1]
lol : komanda [1]
lol : GamingGear.eu [17]
eSp.lt : BMX [12]
lol : top10 lietuvos loleriu [17]
eSp.lt : Meta is bet kokio serv [0]
eSp.lt : eSporto atgaivinimas [35]
eSp.lt : FPS DROP [1]
eSp.lt : Adminas: xiren [26]
lol : Padedam Karaliui! [10]
lol : Connection error [0]
eSp.lt : Vaizdo plokste [1]
lol : reikia +1 į komandą [11]

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
Privatumas | Reklama | Kontaktai | Pagalba/D.U.K.
RSS | Radai klaidą? Pranešk!

© eSports.lt 2004 - 2014, visos teisės saugomos
Web dizainas: k_b | Hederis: Skape | Logo: Nikita

May be your company is interested in advertising with us? If you sell games (Half-Life: Counter-Strike, Quake, Warcraft, Call of Duty 2 etc.), gaming gear (phones, mouses, mouse pads) other stuff, or provide hosting, game servers rent, you must order an advertisement on our page.