Paieška:
Vartotojų: 85909 Komandų: 2599   Viso sistemoje: 22 [1]    Portale naršo: 22 [1] Ketvirtadienis, Spalio 2 diena, 2014
Prisiminti
[ Registruotis ]  [ Priminti slaptažodį ] Padaryk pirmuoju | IRC: #eSports

eSports.lt

Counter-Strike

League of Legends

Quake

Video

Serverių sąrašas

eSports
Naujienos, straipsniai, apžvalgos bei kita įdomi informacija Jums.

FORUMAS

Gather
Prisijunk prie vieno džiausių gather tinklų Lietuvoje. Taisykles perskaityti būtina!
Media
Komandų bei žaidėjų demo / vod įrašai, cfg failai, turnyrų foto medžiaga.
Pagalba
Įvairių žaidimų pradžiamoksliai, pagalbos pradedant online kovas, ar serverių kūrimo patarimai. Taip pat, rasite žaidimams skirtos įrangos (pelyčių, ausinių, kilimėlių) aprašymus.

DRAUGAI

Naujausi video žaidimai, konsoles ir kompiuteriai - topzone.lt

Counter-Strike 1.6 Servers, Gather, PCW, Cups

Žaidimų kodai
Reboot.lt
Skelbkime.lt
Kultūrizmas
Flash žaidimai
Užsienio naujienos
Čia pateikiamos Elektroninio Sporto naujienos iš viso pasaulio: komandų sudėčių pasikeitimai, turnyrų rezultatai, žaidimų naujovės.
Demo / vod įrašai
Šioje sekcijoje, Jūs rasite geriausių Lietuvos bei užsienio komandų / žaidėjų įrašus.
Paaiškėjo paskutiniai FragBite Masters 3 dalyviai [0]
Paaiškėjo visi ESEA Invite 17 finalų dalyviai [0]
ESWC: Gausėja ESWC`14 dalyvių būrys [0]
Permainos Švedijos CS:GO komandose [4]
Pagaliau išleistas de_tuscan žemėlapis [34]
Paaiškėjo Pasaulio Čempionato grupės [0]
StarSeries grįžta atsinaujinę [0]
Startuoja trečiasis FragBite Masters [0]
ESL: Hyper vs Multipl [7] de_dust2 0
Guard vs Strenx [5] Kita 245
LEST: GIANTS vs vVv [6] Kita 393
LEST: ultra.h vs FiGUR [5] Kita 321
ESC Gaming vs Virtus.pr [5] de_nuke 212
fnatic vs Na`Vi [8] Kita 646
Anexis vs Place2Play [6] Kita 228
Natus Vincere vs Place2 [5] de_inferno 200
Straipsniai
Čia ieškokite žaidimų pagalbų, interviu, įvykių analizių, žaidimams skirtos įrangos aprašymų.
Apžvalgos
Svarbiausių Lietuvos bei pasaulinių turnyrų apžvalgos bei rezultatai.
Geriausių Švedijos visų laikų žaidėjų TOP 15 [7]
Interviu su GeT_RiGhT [0]
Valve dirba ties nauju map'u, atnaujinamas Cbble [6]
Na`vi komandą palieka 2 jos nariai [10]
Amerikiečiai dominavo ESEA 16 finaluose [5]
DH: NiP - DreamHack Summer`14 čempionai [5]
Na`Vi triumfuoja SLTV StarSeries IX [1]
LEST: CS: Global Offensive Shootout laimi MadMonkeys [79]
Blog'ai
Nori pasidalinti savo patirtimi, kasdienine veikla ar idomia istorija? Rašyk savo blog'ą!
Turnyrai
Čia Jūs galite registruotis į įvairius Lietuvoje vykstančius žaidimų turnyrus.
Pora CS:GO Bugų [4] @ Sundown
Įdomus faktai iš CS:GO #1 [4] @ mao
CSGO pradžiamokslis [5] @ HanKeR
Best Nidalee LTU 2014 [0]
1vs1 GRAGAS Turnyras EUW ir EUNE [0]
Go4Game 5×5 Tournament [1]
Kauno Mokyklų Lyga [4]
Forumas >> Gaming >> sYrox 7 metai
sYrox 7 metai
2007-05-19 20:42:00
sveiki. nezinau kaip pradeti bet tiesiog imsiu ir pradesiu. taigi, kalba eis apie mano 7 metu patirty zaidziant zaidimus, daugiausiai counter-strike kuris buvo sukuras Minh "Gooseman" Le ir Jess "Cliffe" Cliffe 1999 metais. tikriausiai susilauksiu daug kritikos ir pasaipu, bet juk visi turi savo nuomone. jums tikriausiai sita tema atrodys bereiksme, bet siuo metu uz lango lyja, o sita tema ruosiausi kurti beveik metus, bet niekada nesiryzau. siandien atejo ta diena Geguzes 19 2007. siame tekste rasite daug ir yvairiausi klaidu, tiesiog rasysiu viska kas sauna y galva.
> taigi - metu cs ir visa esporta. <
Istorija kaip pradejau zaisti cs:

video zaidimus pradejau zaisti budamas 9 metu, tai buvo mario, veliau tankuciai, dar veliau contra, ant zilitono(bent jau mes taip vadinom ta dezute kuri jungadvosi prie teliko)nuo tada ir viskas prasidejo, troskau ysigyti PC. megstamiausas zaidimas ant PC buvo GTA1. po metu pamaciau kad pusbrolis zaidzia kita zaidima (cs) paprasiau kad duotu pabandyt ir man, bet jis buvo labai ysijautes ir prase jo nesnekint, nesupratau kas darosi, kaip jy pakviete mama valgyt jis net negirdejo(buvo ynikes y zaidima) supratau kad zaidimas tikrai geras, po poros valandu ziurejimo kaip ziadzia pusbrolis gavau prisiliesti prie counter-strike, paklausiau kas ka daro, jis man viska greitai paaiskino, ismoke pirktis, ir parode kurie priesai kurie savi, pirmas mapas buvo de_dust1, begiojau is 1 kampo y kita kol pamatydavau priesa ir mirdavau(losem lane) nuo tada gaudavau y diena palost po 10-20min cs ir vis "tobulejau" po metu mama nupirko PC ! 64mb vaizdas tais laikais buvo viena is geriausiu vaizdo ploksciu, 256 ram, ir net 40gb ! labai dziaugiausi, ant pc nieko nemokejau, kaimynas ismoke pasikeisti desktop ir paaiskino kaip ysirasyti zaidimus (next next next finnish) cs nebuvo taip paprasta ysirasyti, paskambinau pusbroliui ir paprasiau kad yrasytu cs, jis atvaziavo ir bande yrasyti bet jam nieko nesigavo, tada labai susinervavau ir pasakiau kad pc nenoriu, nes noras zaisti cs buvo ziaurus, po poros savaiciu buvo kitas cs patchas ir tada pavyko jy yrasyti, tuo tarpu zaidziau seriuos sam !!! kaip yrase cs zaidziau 1-2 menesius pries botus, dazniausiai azteca, tada draugai atejo klaust kodel vis reciau iseinu y lauka, as jiem pradejau pasakot apie zaidima cs, jiem tai atrode neydomu nes (mirsti ir vel atsirandi toj pacioj lygoj visa laika) priverciau drauga palost, viska paaiskinau, jam pradejo patikt, tada kitas draugas nusipirko pc ir pradejo zaisti cs, taip visi 3 kaimynai pradejom zaisti cs :)
dar po poros menesiu pasidare nuobodu zaisti pries botus, tada pusbrolis pasiule eiti y kompiuterine naktim, pirma karta buvo labai keista(kodel zmones eina nakty, o ne diena y kompes zaisti zaidimu) tada supratau(saule nesviete y ekrana) :D
naktis kainuodavo 20lt, tais laikais tai atrode labai daug, kisenpinigius taupydavau tam kad galeciau palost naktim, mama vis klausinedavo kodel as nezaidziu namie, as jei aiskindavau, kad namie nera interneto, po 3-6 menesiu aiskinimo isaiskinau mamai kad internetas butinas(nors tada pats nezinojau kam jo reikia, vienintelis tikslas CS)
pirmas internetas buvo geras, marinetas, turejo savo public cs servery (didelis pliusas) :) ysivedes interneta nubegau nusipirkti logitech peles uz 40lt, buvau girdejas kad norint gerai zaisti reikia geros peles. dar po metu pusbrolis mete cs ir pasiule pirkti is jo pele uz 120LT tai buvo Logitech MX500p[kuri siuo metu yra pas Nordish] ! nusipirkes ta pele isgirdau kad vyksta yvairiuosi cs turnyrai, kaip tik tuo tarpu mokykloje dare cs turnyra, 1lt 1 kova. pasiemiau 4 klasiokus kurie net nezinojo kas yra cs, maniau isaidysiu visus. atsinesiau savo mx500 ir neleido su ja zaisti.. tokios taisykles(visi su vienodom pelem) ta turnyra papuole zaisti pries sNp komanda "kazlu vairas" de_aztec pralosem 5-13 jeigu gerai prisimenu, is nervu vos neapsiverkiau. tada pusbrolis vel gryzo y cs scena ir pasiule zaisto MEGA-ZONA lan turnyre, labai dziaugiausi, kad turiu proga pazasti su gerais zaidejais, turnyre dalyvavo ultra.h agT ir dar pora geru komandu kuriu jau nepamenu(tikriau maniau paiimsim 1 vieta) pirma kova teko zaisti pries ultra.h de_inferno, paimem tik pora roundu.. vel buvau labai nervuotas, bet agT sugebejo nugaleti ultra.h :)
tada ysivedziau marsata, marsatas taip pat turejo public servery, kuriame budavo 5lago ! pacia pirma diena gavau bana, nuejau y marsata ir sakau drakiz uzdejo bana, sako uz ka, sakau nezinau, (dar tais laikais nezinojau kas tie cytai yra) sako as tas drakiz, tada as jam paaiskinau kad as esu "patyres" zaidejas ir dalyvauju lan turnyruose, tada bana jis man nuime. serve buvau vienas is geriausiu, taip susiradau pora draugu, tai buvo Aizek(snakooz), ir hyx(woofer,st3ch), hyx prase kad jy pamokyciau kaip zaisti, jis pas mane atvaziavo su dviraciu ir as jam rodydavau kaip zaidziu, aizek tiesiog norejo susitikti ir pasikalbeti apie cs, man tai buvo keista, nes pries tai niekas nebuvo siules susitikti is cs zaideju, sutikau. tada issiaiskinau kad ir kitas draugas "ScavY" zaidzia cs, nuejom y mega-zona pazaisti cs_ez jis zaide labai gerai, beveik kaip as, bet sake kad zaidzia geriau uz mane:D
tada visi turejom internetus ir sugalvojom sukurti klana, ilgai galvojom pavadinima ir sugalvojom nFL, kiek atsimenu tai sugalvoju hyx draugas, tada klane buvo hyx Aizek sYox ScavY ir dar daug yvairiu atsarginiu :) onlaine sekesi visai neblogai, buvom gana gerai zinomas klanas lietuvoje. pusbrolis baiges mokykla ir metes universtiteta atsidare savo kompiuterine "Laneta" mum tai buvo labai dziugi naujiena, tuo metu buvo agT arch-e ft-die ir mes nFL, marijampoles tymai. buvo dar dugiau, bet jau nepamenu pavadinimu ;) pirmas matchas buvo pries nGa(agT) de_train pralosem 16-9(puikiai atsimenu) labai dziaugemes tokiu rezultatu, nes nGa buvo viena is geriausiu komandu lietuvoje. tada keitem sudety kiekviena savaite, ir tada sugalvojom nuvaziuoti y impress, buvo sutarta zaisti kaune, bet turnyra nukele y siaulius.... buvo vidurys ziemos, vaziavom su fordu, hyx vaziavo su nGa komanda viename autobusiuke, tada musu komandos sudetis buvo, sYrox hyx dainiuz, shM, borgetti. ta diena buvo susirinke nemazai geri komandu, tikiu kaip all41 nGa failitus. tad mum nepasiseke. dar po metu pusbrolis sugalvojo padaryti lanetos lan turnyra, y jy suvaziavo beveik visos geriausios lietuvos komandos, why?(gmo)[gmo: bonux, Noks, zudddAz, kamilka, LeXeR], connect.pro, nGa, arch-e, ninja ir kitos, mes buvome pasivadine Talent, pirma kova papuole zaisti pries gmo, pralaimejom. antra kova pries kazkoky silpna tyma, suvarem sausu, tada pries connect.pro, uz ct zaidziau labai gerai, yspudingas fragas buvo kaip 3 kulkom su awp isaudziau visa connect.pro komanda, tada visi reke :P visas net drebejau. bet deje, likom ketvirti. nuo to laiko zaidem labai daug online, vis keitem sudetis ir galu galiausiai isvaziavau y airija.
AIRIJA:
airijoj puse metu sedejau be interneto, tada maniau kad jau mesiu cs. isivedes interneta susitikau 1 drauga ScavY, paklausiau ka veikia, sako losiu cs sateloj, ateik ir tu, hmm pagalvojau kad reikia pabandyt, lagas buvo 80ms, tada atrode milzoniskas, bet pazaidus pora minuciu supratau kad tai tik skaiciukai ir pradejom visus zudyt su scaviu. nuo tada vel pradejau zaisti cs kiekviena diena :) dar kazka bandem su Talent klanu online, bet nieko gero nesigavo, nes kaip sakiau man buvo lagai. per ta laika kol 1 metus buvai airijoj sugebejom paimti 1 vieta #gth turnyre, tada bandem dalyvauti lesl, bet hyx lagino, todel ir pralaimejom.
po metu isgirdau apie GN(gather-network) portala, uzsiregisravau tenais ir iki siol zaisdavau tenai, gryzes vasaros atostogu y lietuva, pazaidziau pora matchu, pries vilkavisko geriausia komanda - Insider. tada vel gryzes y airija zaidziau GN. ten susiradau nauju draugu ir su visais labai gerai sutariau. po kiek laiko sugalvojau sukurti cs.gather.lt kuris butu GN portalo dalimi, bet tada susiradau geru darugu in real world ir pradejom gerti ir vaikscioti y klubus, nelabai laiko liko cs.gather.lt todel viskas ir susijauke. po truputy mazinau laika prie pc, bet vis dar praleisdavau po 6-12h y diena prie pc, naktim zaisdavau diena miegodavau, is mokyklos buvau ismestas ne karta, kol galiausiai meciau is vis. tada vis dar troskai zaisti cs, galima sakyti buvau komoj, saules visai nematydavau, tada supratau, kad pats laikas keisti gyvenimo stiliu, bet vis dar negalejau nueiti gulti normaliu laiku, nueidavau, 7h ryte, o keldavausi 4h dienos. vis galvodavau kaip cia atsigauti, pradejau keltis vis anksciau ir anksciau, bet kult nueidavau vis dar paryciais, tada paskaiciau internete, ka reikia daryti, kad imtu miegas, po truputy pradejau anksciau eiti gulti ir atsigavau visiskai.
DABAR:
dabar einu gult ne veliau kaip 1h nakties ir keliuosi, ne veliau kaip 1h po pietu. atsigavau visiskai ir supratau, kaip cs man sigadino gyvenima ir prota, skaitant esports.lt komentarus matau, kad tokiu daug, kurie sugede nuo kompu :) susiradau drauge, cs vis maziau pradejo rupet, kol is vis pardaviau desktopa ir nusipirkau laptopa, kad nekiltu paguna cs'ui, dabar esu labai laimingas zmogus :)
---------------------------------------
nesakau, kad cs'as tik blogai, aisku yra daug ir geru dalyku. pvz netapau narkomanu ar panasiai :)
man nesvarbu ka jus rasysit ar net neskaitysit sitos temos, tik norejau pasipasakoti, nes kaip sakiau, uz lango lyja(vis dar). taigi, metu cs ir visa kita veikla susiejusia su esportu :)
smagiausiai zaidimas budavo su ScavY, kuriuo visada galedavau pasitiket.
taip pat aciu aizekui nordishui hyxui coffei kanei borgeciui erkei zarazai, max peinui, spastui, n3xui, Chanui, Zuikutei, fmui, frontexui, hz, bng, de4d, su kuriais visada budavo smagu palosti cs :)
special: dekoju hyxui kad ismoke vaziuoti su kiaule, scaviui kad ismoke kaip gerti, nordishui kad nupirko mx500 :) aizekui, kad padedavo sutvarkyti kambarius po tusu, ir visiems kitiem kuriuos dar pamirsau :) p.s. zQzer'ui uz torrent.lt, Mussei uz avoice reset, Novai Voice lexon uz esports.lt taip pas uz tai, kad butu pareme cs.gather.lt.
Vaidai uz draugyste, moncei uz kitoke draugyste, alexai uz amziu :P visoms indrems uz pratybas, visoms deimantems uz atejima y tusa, simonai, jurgai, ir dar daug kitom kuriu vardu nepamenu. ACIU
taigi, rasykit ka tik norit, dar iki geguzes 30 paziurinesiu esports.lt tada visam laikui esportas bus pamirstas mano gyvenime :)
Parašė: sYrox [ Perskaitė: 20163 ] [ žinučių: 247 ]
Puslapiai:  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 

teknyto [PM]
07 05 19 20:46 #1
nice :)
Impale. [PM]
07 05 19 20:47 Redaguota: 2007-05-19 20:47 #2
omg netingejei tiek rasyt? :DDD as net skaityt tingejau :D
Saldainis|scionas [PM]
07 05 19 20:50 #3
oj bl nice ysamiai ydomu NICE!!!!
PaNZerMAN [PM]
07 05 19 20:50 #4
jau sito buvo per DAUG
cnnn [PM]
07 05 19 20:52 #5
daug parasei, visai idomu buvo paskaityti:) geras zmogus buvo man padejo windowsus pasidaryti legalius, nes uzp**o lenteles visos :)) gl gyvenime :P
w1xtty_ [PM]
07 05 19 20:55 #6
gerai pasaudydavo siknius ;)
kab` [PM]
07 05 19 21:00 #7
iki 7h ryto... normaliai... gerai kad issikapstei .
Gneco [PM]
07 05 19 21:02 #8
ya respect 4u ;p pamenu pirmas mano klanas buvo su tavim ir scavy ;< huh nemokejau visiskai tada lost. gl
No.Authority|adas [PM]
07 05 19 21:06 #9
nu neisizeik bet auka visiskas :DD krc mldc kad nors isbridai
Instinct [PM]
07 05 19 21:08 #10
idomu net buvo skaityt :)
kulchOZAS|wadzE [PM]
07 05 19 21:13 #11
seip tai labai ilgas tekstas bet nepatingejau ir perskaiciau. Na ka galiu pasakyt :) kazkaip idomu kaip ymanoma tiek prie pc prisisedet;)) cs'e yra ir pliusu ir minusu . Bet tas minusas gali labai labai pakenkti . Bet seip saunuolis kad supratai , kad to jo per daug :)
frantiC [PM]
07 05 19 21:15 #12
nice... :))) mldc... as tai biski kanors pakeisciau ir deciau prie straipsniu... :P
kentoskis [PM]
07 05 19 21:16 #13
kazkam buva rags...
Project.LT|Dunk3R [PM]
07 05 19 21:18 #14
Nepatingejau perskaityt viska. Siaip ka galiu pasakyt, gal kaikam sis tekstas sukels minciu padaryti taip kaip sYrox'as, gal kaika panasaus, o gal isvis nepakasys smegeneliu.
Siaip ar taip, nors ir nepazinojau taves sYrox (gal kada ir buvom susitike cso platybese, tada kai ji dar zaisdavau), bet visu pirma pagarba uz toki 'atsisveikinima', ar kaip ji galima butu pavadint ir visa ko geriausio realiam gyvenime! Svarbiausia: (1)meileje, (2)seimoje ir (3)darbe =)
iGo [PM]
07 05 19 21:19 Redaguota: 2007-05-19 21:20 #15
next next next finnish
mane shitaip irgi moke :D o sheip dekui visai idomu buvo paskaityt ;]
eSports|Furiss [PM]
07 05 19 21:23 #16
;)))))))))))))))) gal man irgi aprasyt kaip meciau kaunteri?

nepykit bet prajuokino labai labai
sYrox [PM]
07 05 19 21:26 #17
eikit sau kaip sirdy suspaude jusu komentarai :) maniau ispeiksit ar ka nors panansaus :) frantiC norejau as irgi rasyt prie straipsniu, bet .. visu pirma ne karto nerases, visu antra nerasau lietuviskomis raidemis, butu smagu jeigu kas nors uz mane parasytu, bet jauciu jau per velu :)
drunk3r jauciu buvom susitike platybese. tu teC klane buvai ? :)
byt [PM]
07 05 19 21:27 #18
Jus galvojat jis cia viska dabar parase ? Kure tas savo nesamones kokius 2 metus nes matosi galvyte neisnestu nei pastraipos parasyt iskarto. Ir isvis , syrox , tu manai kad tavo sita itorija kas nors ivertins ? As tai tikrai ne , ir net neskaiciau visos, nes cia apgailetina mada atsirado "metant" zaidima rasyt atsisveikinimo laiskus tariamiems esporto "draugams" ir rasyt savo gyvenimo istorijas. Galejai baigti viska savo pirmaja pastraipa , nes ten pats pasakei , kad turbut susilauksi daug kritikos .
VYCKAAA [PM]
07 05 19 21:27 #19
mane pamirsai prie geru zmoniu prirasyt:( jo istikro maladec.kad metei sita nesamone,as irgi susiradau drauge,pradejau dirbti,siauteti ir taip gerai kad net neisivaizdavau:))cs zudo zmogu,kai baiksite patis ji zaisti tada suprasit kiek gero laiko praradot sededami prie kompo:)hf!
famous [PM]
07 05 19 21:29 #20
7 metus losias , neiskesi be cs'o man rodos :) Kaip bebutu sekmes tau !
Snyders|d4lt [PM]
07 05 19 21:30 #21
Saunus pazystamas, sekmes ateityje :)
sokebabed|kokosas [PM]
07 05 19 21:30 #22
as tau nuosirdziai linkiu dideles sekmes ;] respect !
Project.LT|Dunk3R [PM]
07 05 19 21:31 Redaguota: 2007-05-19 21:40 #23
#17 paskaityk mano nicka is naujo, ne drunk3r (toks irgi yra, dvynys mano:)), o dunk3r.

#24 PRITARIU!
frantiC [PM]
07 05 19 21:36 #24
#18 nu tai pzdc.. norejo parase, norejo neparase... kas tau yra? tau geriau eilini karta skaityti forume temas "kaip pasididinti fps", "kokia cia daina" ir t.t.?? man pvz buvo malonu skaityti..
.incano [PM]
07 05 19 21:37 Redaguota: 2007-05-19 21:37 #25
mldc, sveikinu siuo poelgiu. gl in real world
Lancer [PM]
07 05 19 21:39 #26
nesuprantu.. ant tiek jus narkomanai? sunku jums ta esporta mesti? nesuprantu tokio poziurio man paciam cs'as tik kai nera ka veikt palosiu ir smagu zaistu su klanu pagerti su jais nuvykti i lana ir t.t. nu bet kad man tiek ryztis reiketu esporta mesti tai ziauru butu..
u-h|qck [PM]
07 05 19 21:42 #27
lb lb lb patiko skaityt =]]
mortal|Turbo'tevas [PM]
07 05 19 21:43 #28
sekmes tau sYrox :) susimasciau...
meshqz [PM]
07 05 19 21:47 #29
ohohoho kiek daug parasiai :O
sYrox [PM]
07 05 19 21:47 #30
#18 ruosiausi ilgai rasyt, bet viska sukuriau dabar, rasiau gal 1-3h sita "atsisveikinima" ;)
o furis ziuriu vis dar stumia ant visu kiek tik gali, irgi savotiskas zmogus :)
vyckaa norejau ir apie tave pakomentuot, bet jau ir taip prirasiau daug, dar jauciu pratesiu kuria dienuke, ir nesitikejau kad nors 5 zmones perskaitys sita straipsny..
shewok [PM]
07 05 19 21:56 #31
wow syrox nice tikrai;] patiko paskaityt ;] priminei cs.gather.lt laikus kai kartu padedavom uzsiregint kitiem gn ;D mldc ciuvas buvai na ir esi ;D gl tau in real world! ;]
KNI|DZG [PM]
07 05 19 22:14 #32
pala pala :) cia reik kazkokio tai rimto zingsnio tam? as kartais vakare suzaidzia ir tai nevisada , bet zadu parduoti pc.
p.s gerai , kad metei
byt [PM]
07 05 19 22:16 #33
#24 o tai kas cia LNK melodramu kanalas ka ? Man asmeniskai neidomu skaityt tuos vejus , mete tai mete svarbu jam paciam gerai ir pats zino kad teisingai pasielge , o ne pasakot cia visiem ir poto dziaugtis jei kas nors paraso "mldc". Kas cia kazkoks didis gyvenimo luzis ar lietuvos kulturinis ivykis ? Kiekvienas gali neka maziau apie savo gyvenima parasyt. Galeciau parasyt kaip as "geiminndavau" kortom atsisedes kieme vasaros vakarais , kai man buvo 11. Koks tikslas ? Nzn nieko asmenisko bet nebe pirmas toks rasinelis , ir kazkaip pradeda uzknist. Ne pirmas ir nepaskutinis metei kazkoki zaidima , taip kad nera cia ko knygas rasyt , bet jau cia tavo reikalas.
cruelty [PM]
07 05 19 22:19 #34
perskaiciau viska idomu visai buvo :)
KB|zTn [PM]
07 05 19 22:27 #35
nu nedaug kas atvirai pasakytu sawo gyvenimo istorija del cs , bet tau tikrai didelis respsect kad tu taip atvirai pasakei kaip tau buwo manau gal is situ skaiciusiu bent 1 susipras kaip cs gadina gyvenima :)
KB|zTn [PM]
07 05 19 22:34 #36
#33 tu gal patylek geriau , nes kiek suprantu su sawo komentaru norejai pasirodyt kox baxuras esi ir tau px tas cs o , kad (manau) nuo jo priklausomas esi ir dar cia kazka burbi del atsisveikinimo tekstu . Cia jam kaip tik reiktu pasakyt Aciu kad nepadingejo sawo viso cs gyvenimo isdestyt o nea ispeikt ir t.t
P.S kartais tyla geriau uz 1000 zodziu
prikolizt [PM]
07 05 19 22:34 #37
man patyko :))) nice.
sYrox [PM]
07 05 19 22:45 #38
#33 gavau mircej 5 privatus ir visi sako aciu uz straipsny, susimasciau, bus pamoka ir kitiem, juk cia ne eiline pasaka man atrodo, ir nesakyk kad tokiu daug buvo. 1 zodziu padariau ka norejau padaryti jau seniai ir tikrai nesigailiu.
aciu aLp ir Flavio kad visada sedi talent :) taip pat aciu razbaininkui kad saugojo talent kanala tuos 6 menesius kol intero neturejau :)
frantiC [PM]
07 05 19 22:46 #39
#33 tai kam skaitai tada... kam isvis rasai komentarus???? nebuk marozas... zmogus dziaugiasi, kad pagaliau isaugo is zaidimu...
Socrates [PM]
07 05 19 22:49 Redaguota: 2007-05-19 22:52 #40
Heh .. kokia istorija ash turiu kaip pradejau q3 tobulet ... dienos pas rZ.NEO (veliau cGu), arba lan'ai skylej .. kur Nova smarkiai talze :) O prieshtai ishvis su str4fe kai pradejom priesh LPB .. ot laikai buvo :) Dar atsimenu vaikas prashiausi i LPB, nes sugebejau nugalet LEDA dm6 mape ! :))) kadanors krc ishleisiu knyga :)

P.S. grazus prisipazinimas ir irodymas kad CS - LIGA
Puslapiai:  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 
Norint komentuoti jums reikia prisijungti prie sistemos!
eSports.lt @ Facebook
Apsilankyk
Rekomenduojame...

For foreign visitorsIf you are interested in Counter Strike, Counter Strike: Source, Quake 4, Quake 3, Warcraft 3, FIFA, other online games, forums, articles, news, galleries, demos, videos, results at such events as ESL, ClanBase, CPL, WCG, ESWC, WEG, WC3L and others, wait for new english esports portal which will rise soon!

About eSportScene.com

Who is the creator of eSportScene.com?
Marius Šiupšinskas - a man who firstly created www.eSports.lt, the most popular and #1 Lithuanian eSports source. Then he got and idea to make a global version of eSports.lt, and here you go, you have eSportScene.com. The design was made by Paulius Papreckis, all the programming stuff - Giedrius Slavinskas and Marius Šiupšinskas.

Why can't I find some functions that I need?
If you think that we are missing some functions that could improve website's quality, please write a personal message .

Who should I contact if I found offensive information or piracy?
Director or administrators, all the contacts could be find in contacts section.

eSportScene.com description.
eSportScene.com - a website that came from www.eSports.lt - the #1 eSports' source in Lithuania. The staff is willing that eSportScene.com would become as popular as its older brother - eSports.lt. It will cover the most popular games - Counter-Strike, Quake and Warcraft series. We will give you the hottest news from eSport's scene, cover the biggest events such as CPL, WCG, ESWC, organize high quality tournaments and much more!

We need You!
We need a lot of staff members (mostly ections Heads). If You are interested in this project, read the rest:
People, who would be interested in this project, please mail to info[eta]esportscene.com (replace [eta] with @), with the following information:
Important information for sections Heads
Your name:
Nick and link to Your eSportScene.com profile:
What section you will manage? (CS, CSS, Q3/Q4, WC3, TMN, other?)
How long do you follow Your section game scene:
Why should we choose exactly You?
Your Experience:
Do you have HTML basics?
Important information for Reporters
Your name:
Nick and link to Your eSportScene.com profile:
How long do you follow Your game scene:
Why should we choose exactly You?
Your Experience:
Do you have HTML basics?
You must contribute news item to our portal. It will be like example.

Of course, You must match several requirements:
+ Excellent English.
+ Older = better (Age).
+ Capability to work in team.
+ Knowledge of eSports / Your game scene.
+ Few hours of your time a day.
If your have serious intentions, mail us.

Mus talpina
Esame dėkingi šioms įmonėms.
Galerija
Įdomu kas vyskta turnyrų metu? Kaip atrodo žaidėjai, komandos, o gal nori prisiminti akimirkas iš renginio kuriame dalyvavai? Užsuk į nuotraukų galeriją.
3D Relax Cube Counter-Strike 1.6 LanParty [10]

3D Relax Cube Counter-Strike 1.6 LanParty

Rezultatai, lentelės, dalyviai ir t.t.. čia: Daugiau...
Apklausa
Šioje sekcijoje galėsite atiduoti savo balsą vykdomoje apklausoje bei aptarti balsavimų rezultatus.
Ar reikalingas zaideju statistikos anuliavimas #esports-cs kanale? [11]

1. Taip
 38.46% [5]

2. Ne
 0% [0]

3. Man nesvarbu
 61.54% [8]

Viso balsų: 13
Forumas
Norint užtikrinti Jūsų aktyvų dalyvavimą forume, šioje skiltyje pateikiamos paskutinės forumo žinutės bei paskutinės forumo temos.
Skelbimai
Turite nenaudojamas ausines? Norite nusipirkti geresnį kilimėlį/pelytę? Ši vieta kaip tik Jums!
Siūlo: SteelSeries 5hUSB [ausinės]

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Privatumas | Reklama | Kontaktai | Pagalba/D.U.K.
RSS | Radai klaidą? Pranešk!

© eSports.lt 2004 - 2014, visos teisės saugomos
Web dizainas: k_b | Hederis: Skape | Logo: Nikita
Žaidimai:

eSports

|

Counter-Strike

|

Counter-Strike: Source

|

Warcraft 3: TFT

|