Paieška:
Vartotojų: 86112 Komandų: 2599   Viso sistemoje: 15 [0]    Portale naršo: 15 [0] Šeštadienis, Spalio 25 diena, 2014
Prisiminti
[ Registruotis ]  [ Priminti slaptažodį ] Padaryk pirmuoju | IRC: #eSports

eSports.lt

Counter-Strike

League of Legends

Quake

Video

Serverių sąrašas

eSports
Naujienos, straipsniai, apžvalgos bei kita įdomi informacija Jums.

FORUMAS

Gather
Prisijunk prie vieno džiausių gather tinklų Lietuvoje. Taisykles perskaityti būtina!
Media
Komandų bei žaidėjų demo / vod įrašai, cfg failai, turnyrų foto medžiaga.
Pagalba
Įvairių žaidimų pradžiamoksliai, pagalbos pradedant online kovas, ar serverių kūrimo patarimai. Taip pat, rasite žaidimams skirtos įrangos (pelyčių, ausinių, kilimėlių) aprašymus.

DRAUGAI

Naujausi video žaidimai, konsoles ir kompiuteriai - topzone.lt

Counter-Strike 1.6 Servers, Gather, PCW, Cups

Žaidimų kodai
Reboot.lt
Skelbkime.lt
Kultūrizmas
Flash žaidimai
Užsienio naujienos
Čia pateikiamos Elektroninio Sporto naujienos iš viso pasaulio: komandų sudėčių pasikeitimai, turnyrų rezultatai, žaidimų naujovės.
Demo / vod įrašai
Šioje sekcijoje, Jūs rasite geriausių Lietuvos bei užsienio komandų / žaidėjų įrašus.
Moscow Five atgimsta ir su CS:GO [0]
LDLC laimėjo 11-ąjį StarSeries turnyrą [0]
Paaiškėjo visi LAN finalistai FaceIT lygoje [0]
ESWC: Paaiškėjo ESWC`14 grupės [0]
Pasaulio LoL čempionatas jau šį sekmadienį [0]
DH: FaceIT surengs DH:Winter kvalifikacijas [0]
ESWC: London Conspiracy - nauji ESWC dalyviai [0]
Na`Vi tapo Game Show lygos čempionais [0]
ESL: Hyper vs Multipl [7] de_dust2 0
Guard vs Strenx [5] Kita 253
LEST: GIANTS vs vVv [6] Kita 402
LEST: ultra.h vs FiGUR [5] Kita 332
ESC Gaming vs Virtus.pr [5] de_nuke 218
fnatic vs Na`Vi [8] Kita 657
Anexis vs Place2Play [6] Kita 234
Natus Vincere vs Place2 [5] de_inferno 210
Straipsniai
Čia ieškokite žaidimų pagalbų, interviu, įvykių analizių, žaidimams skirtos įrangos aprašymų.
Apžvalgos
Svarbiausių Lietuvos bei pasaulinių turnyrų apžvalgos bei rezultatai.
Geriausių Švedijos visų laikų žaidėjų TOP 15 [7]
Interviu su GeT_RiGhT [0]
Valve dirba ties nauju map'u, atnaujinamas Cbble [6]
Na`vi komandą palieka 2 jos nariai [10]
Amerikiečiai dominavo ESEA 16 finaluose [5]
DH: NiP - DreamHack Summer`14 čempionai [5]
Na`Vi triumfuoja SLTV StarSeries IX [1]
LEST: CS: Global Offensive Shootout laimi MadMonkeys [79]
Blog'ai
Nori pasidalinti savo patirtimi, kasdienine veikla ar idomia istorija? Rašyk savo blog'ą!
Turnyrai
Čia Jūs galite registruotis į įvairius Lietuvoje vykstančius žaidimų turnyrus.
Pora CS:GO Bugų [4] @ Sundown
Įdomūs faktai iš CS:GO #1 [4] @ mao
CSGO pradžiamokslis [5] @ HanKeR
Best Nidalee LTU 2014 [0]
1vs1 GRAGAS Turnyras EUW ir EUNE [0]
Go4Game 5×5 Tournament [1]
Kauno Mokyklų Lyga [4]
Forumas >> Off Topic >> Pasienis
Pasienis
2011-01-06 16:39:34
Ar kas nors esat istoje i pasienieciu mokykla ? Kokius egzaminus laiket , ir po kiek procentus surinkot ? ir papasokokit ispudzius kaip kas :D , aciu uz atsakymus.
Parašė: hur- [ Perskaitė: 3705 ] [ žinučių: 38 ]
Puslapiai:  1

woo.Kaunas|Phew [PM]
11 01 06 16:53 #1
Susirask mru.lt pasienieciai. Siaip nera lengva, nes reik fizini praeit, bet ten jei nesi kleckas tai turetum subegiot, o siaip brangios studijos apie 11k i metus man atrodo jei nieko nemaisau :) siaip pats norejau kazka su muitines veikla, bet nejau CMEK tai krc ir stojau i teise. :D
hur- [PM]
11 01 06 16:55 #2
as viska ten ziurejau kaip kas ten begiot , man tiesiog idomu po kiek procentu is egzu surinko ir pns : D
FCB|Abuser- [PM]
11 01 06 17:00 #3
Komentaras buvo ištrintas dėl taisyklių nesilaikymo
Oviai|pasuk_rankena [PM]
11 01 06 17:29 #4
skilleddd [PM]
11 01 06 17:47 #5
tasi [PM]
11 01 06 17:58 #6
Phew kazka maisai :)
Seip ganetinai neblogas dalykas :)
Svarbiausia reikia praeiti medicinine, kai ejau tai prie bet kokio dalyko kimba, buvo ant kojos nubrozdinimas tai ta 20 min laiko ziurejo. Ir jei esi sirges kokiom rimtesnem ligom, ar bent truputi neiziuri, ar turi pilnapadyste gali net nebandyti :) ismesi bereikalo pinigus medicininei...
Jei praeisi medicinine tada fizinis testas bus rugpjuti arba anksciau berots gali rinktis. Jei praeisi ji tada lauksi egzaminu rezultatu. Egzaminu manau uztektu visu daugiau 30% kazkur siek tiek daugiau gal :) ziurint kaip busi issilaieks fizini. Egzaminai pagrindiniai Lietuviu, istorija, uzsienio kalba :) tai tiek :)
Kas menesi gauni stipendija 500lt, gyvenimo salygos geros viskas sutvarkyta :) 1.5 metu mokaisi poto gauni darba :) arba gali toliau kazka aukstesnio siekti :)
hur- [PM]
11 01 06 18:11 #7
tasi pats ten dabar mokaisi ar jau baigei ?
sK^ [PM]
11 01 06 18:41 #8
zmones nesuvokiat apie ka komentuojat. skirkit pasenieciu mokykla - nuo MRU Valstybes sienos apsauga. baigus MRU tu gausi laipsni,aisku reik nepriekaistingos reputacijos,siekiant aukstumu. Bet to as nesiulyciau, daug patrauklesnis man bent butu variantas pasenieciu mokykla. Praeiti cmeka(anksciau uz pinigus galima budavo laisvai,dabar nebezinau), fizinis isbandymas, nera sunkus,jei bent kiek turi istvermes ir kazkiek pasirengimo. Del egzaminu tai isvis svaigstat:D mokykliniai islaikyti egzaminai, to pakanka pilnai. bent jau taip buvo mano laidoje. stipendija 500 lt,medininkuose mokymai, viskas nauja. + jei moki suktis ne ozys esi, galima ten taip prasisukt. o gali moket po 11k ir mokytis riomeri,baigus eit dirbt tokia pacia pieske kaip ir po pasenieciu mokyklos,tik kad turesi "vilti" siekt karieros. Pats labai gailiuosi kad nenuejau i pasieni. Ten daugelis net nesuprantat kokie pinigai sukasi.
FCB|Abuser- [PM]
11 01 06 19:00 #9
viskas visur ir visada apie pinigus :)...
tasi [PM]
11 01 06 19:07 Redaguota: 2011-01-06 19:08 #10
#8 tik nenusisnekek kad uztenka mokykliniu. Draugas siais metais istorijos ir lietuviu valstybiniu gavo po 15% anglu tik metini turejo ir neistojo nors ir fizinis testas buvo max.
hur ne, as norejau stoti bet neapraejau medicinines, nes nuo 5 iki 7 metu man buvo rasta tipo astma ir nepraleido bet daug pazystamu ten :)
ir pamirsau paminet kad baiges pasienieciu mokykla po 1.5m mokslu, gali toliau neakyvaizdiniu tesyti studijas mru ir dirbti :)
sK^ [PM]
11 01 06 19:46 #11
#10 dabar gal ir nepakaks, bet ir tai nemanau:d bet mano laikais su 5tais mokykliniais ten stodavo ir jokiu problemu. Puse draugu/pazystamu ten dirba,mokesi,mokosi, protu bokstais ju nepavadinciau. Tiesiog skirtumas tas, kad dabar nebereik tu pasenieciu krizes metu, nes dabar daugelis net nespeja savo valandu isdirbti, turi privalomai imti neapmokamu iseiginiu. Gal tai ir itakojo pakelti "stojimu balus", bet tai kol dar buvo mokykla visagine,tai sakau ten istot kaip 2 pirstus apmyst budavo.
hur- [PM]
11 01 06 22:22 #12
Tai turbut krizes metu nereik ju labai
skilleddd [PM]
11 01 07 12:54 #13
hurai as tau sakau, tu fizines dalies nepraeitum, backa tu aka alaus.bonke. Sorry, kad taip ziauriai, bet atvirai ir teisingai sakau, sugaisi laika tik. Yra normatyvai internete, tu bent pabandyk visa tai padaryt, tik sirdies nesusisprogdink, o jei manai spetum pasiruost, tai cia ne vienus metus turi but sportaves, daug metu
woo.Kaunas|Phew [PM]
11 01 07 12:57 #14
tai, kad hur nera labai apvalus man atrodo :D
skilleddd [PM]
11 01 07 13:42 #15
pastovus alus, rukymas, pilvas, to uztenka, kad nepraeit tos dalies.
hur- [PM]
11 01 07 18:24 #16
kad nerukau ir negeriu
bindaKas [PM]
11 01 08 22:32 #17
skilleddd sako nors net nepazysta zmogaus, vat ir visas musu mastymas, nes jeigu tu losi csa reiskia tu turi buti rukantis, geriantis ir su pilvu ? :DD nu jooo
paulys [PM]
11 01 08 23:09 #18
huras mldc
skilleddd [PM]
11 01 09 12:10 #19
#17 pazystu, dar ir fotke numesciau, bet negedinsiu zmogaus
hur- [PM]
11 01 09 13:23 #20
tai kad nepazystu as taves....
woo.Kaunas|Phew [PM]
11 01 09 15:31 #21
:DDDDD +1
skilleddd [PM]
11 01 09 17:44 #22
hur tavo logika -1, esporto nickas nebutinai turi but = mirc nickui
MurMiau [PM]
11 01 10 00:17 #23
skilleddd tai belekaip raumenu kalnas , lankstusis dzekas , sokejas i toli , spagatu meistras , koju kilnojimo cempionas , geriausio preso prizininkas , juodojo dirzo savininkas , vienintelis zmogus ringe neprasidejus kovai nugalejas priesininka , vienintelis zmogus ejas pries tris duras , zmogus, sugebejes pabegti nuo ak-47 kulkos taip tai JIS!!!! SUDU DEZE
skilleddd [PM]
11 01 10 16:12 #24
#23 koks tu kurybingas, respects, tik tarpusavi visiskai nesusije, vienas kitam priestaraujantys, nelogiski prikolai. Net sypsenos nesukele, nes kazkokia nesamone surasyta sovusi i galva. Nesiruosiu cia su tavim kazko aiskintis, jeigu noresi kazka i mano puse rasyt, tai i pm, cia jau kaip oniuke kasdien gaunu zinuciu, ir susitike buvom, privaciai visai kitokie pokalbiai buna, public'e visi kazka primetineja :)
O jeigu esi nepatenkintas mano atvirumu, tai cia buvo nuosirdus patarimas. Pazystu ji, jis tikrai, ta prasme TIKRAI 100% neturi formos i pasieni, giliai domejausi reikalavimais. Stojimas i ji, t.y. atranka buna po stojimu i kolegijas/univerus, tai pasakiau zmogui, kad nepramazintu, ir rasytusi mokytis, nes ten nepaklius. O tu cia soki i akis :) Tai galvok galva kas autoriui padeda
hur- [PM]
11 01 10 20:58 #25
tai tu pasakyk savo varda pavarde ir viskas
hur- [PM]
11 01 10 20:59 #26
kad is tos mircos nedaug ~10 in real pazystu
woo.Kaunas|Phew [PM]
11 01 10 21:18 #27
krc skiledddd aka ne su savo nicku gal pasakyk kas esi nebuves cia oziu.
skilleddd [PM]
11 01 11 10:34 #28
#25 nu matai, uztenka ir tu 10.
#27 phew tu irgi nexlapok, nes tave irgi atsimenu ;)) tik lygtais su ^ gale zenkliuku budavai
FCB|Abuser- [PM]
11 01 11 10:38 #29
:))))))))))))))
))))))))))))))&
#41;)))))))))))))&#
41;))))))))))) xlapotojas, gana gi tau triohlintis čmo tu. apsiverkęs kažkoks aka užsimetė ir siautėja vaikis.
skilleddd [PM]
11 01 11 10:54 #30
FCB|Abuser- [PM]
11 01 11 11:42 #31
#30 ačiū, net nežinojau, kad esu toks populiarus :**@*#!*#!@*~*!#~*!#*~! esu pagerbtas, jeigu net mano garbei kanalus kuria, tiesa, turiu pastebėt, kad tas kuris kūrė kanalą pasižymi originalumu ir išradingumu, tokio pavadinimo seniai neteko matyt. Thumbs up :D O ką jau kalbėt, kad net topicas man skirtas buvo kanale. Žinai kas apmaudžiausia ? :( tai jog tu teigi visus taip gerai pažįstąs, tik kažkaip man nieko nesakai, nejaugi manęs nepažįsti in real? nusivyliau, bet gana apie mane.

Taigi, mažuti, kada baigsi triohlintis ir prisistatysi? ar tu toks podpolnas ščinokas,kad net aka bijai pasakyt ;(( ? tai kai turėsi ką gero pasakyt ar šiaip prisistatyt, parašyk, pabendrausim, o dabar gali lyst po šluota ir į delną tylėt atmarozkas.
woo.Kaunas|Phew [PM]
11 01 11 12:05 #32
skilleddddddde, taip as su ^ zenkliuku :]]]]]] tai jei mane atsimeni tu cia nori kazka pasakyt, bet matau neturi ka, o tik uzsimetes kita nick vemi beleka ;)) aisku px 16meciai vaikai kitaip ir daryt negali
klaudiss [PM]
11 01 11 12:45 #33
man atrodo tas skilleddd koks psh
rocket.online|zo! [PM]
11 01 11 14:02 #34
mzN parasyk jis pasienetis
skilleddd [PM]
11 01 11 19:07 #35
#31 koks tu intelektualus, eina sau :))) ne, deja, nepazystu taves real, bet mirce tavo antras vardas d*has arbuzas, ir to cia uztenka, jeigu nori konkreciau, gali man i pm parasyt, pasisnekesim. Jeigu pazindintis nori, tai davai i pm, gal netycia dar kavenskas esi, tai no problem, susitarsim
#32 svx atvykes i realybe, seniai as pilnametis. Biski ramiaka ijungei, kai pasakiau, kad zinau tave is irc? Tai ir buk ramus, kaimieti tu, sveplas per vt rekaudavai :D su akcentu savo, o cia bangas kelia, klaunas
#33 aha zdrw, psh mano autoritetas, aptemptos.kelnes aka skiauteretasis aka boba aka cypia.kaip.merga
FCB|Abuser- [PM]
11 01 11 20:32 #36
#35 tai tu pabandyk ką nors naujo pasakyt intelektuale, tą patį per tą pati kartoji, kam ne pochui koks mano antras vardas ? seriously?! ar čia tu taip mane sureikšmini? nes susidaro toks įvaizdis, jog tau labiau rūpi kaip mane žmonės kažkokiuose slaptuose mirco kanaluose vadina nei man pačiam :)) tai taip turbūt iš tavęs nieko doro bei argumentuoto neišgirsiu, tik tušti ir beverčiai įžeidinėjimai, ką turbūt ir te sugebi turiu pastebėt :) ir ne, gaila, bet portugalas esu. Neturiu aš nei noro nei laiko toliau čia su tavim pyzdavotis ar ką mes čia darom ir linkiu tau sėkmės pyzdavojantis iš kitų kai pats apsišikęs esi ir net nežadi prisistatyt - žema. Tiek žinių. Ačiū už dėmesį. Su meile, tavo Albinas.
hur- [PM]
11 01 11 20:52 #37
skailleddd tai ir tempi taip guma , tai pasakyk varda pavarde ar irc nick kloune
sK^ [PM]
11 01 11 21:21 #38
Karda pakeles nuo kardo ir mirsi. Nesipykit ponaiciai
Puslapiai:  1
Norint komentuoti jums reikia prisijungti prie sistemos!
eSports.lt @ Facebook
Apsilankyk
Rekomenduojame...

For foreign visitorsIf you are interested in Counter Strike, Counter Strike: Source, Quake 4, Quake 3, Warcraft 3, FIFA, other online games, forums, articles, news, galleries, demos, videos, results at such events as ESL, ClanBase, CPL, WCG, ESWC, WEG, WC3L and others, wait for new english esports portal which will rise soon!

About eSportScene.com

Who is the creator of eSportScene.com?
Marius Šiupšinskas - a man who firstly created www.eSports.lt, the most popular and #1 Lithuanian eSports source. Then he got and idea to make a global version of eSports.lt, and here you go, you have eSportScene.com. The design was made by Paulius Papreckis, all the programming stuff - Giedrius Slavinskas and Marius Šiupšinskas.

Why can't I find some functions that I need?
If you think that we are missing some functions that could improve website's quality, please write a personal message .

Who should I contact if I found offensive information or piracy?
Director or administrators, all the contacts could be find in contacts section.

eSportScene.com description.
eSportScene.com - a website that came from www.eSports.lt - the #1 eSports' source in Lithuania. The staff is willing that eSportScene.com would become as popular as its older brother - eSports.lt. It will cover the most popular games - Counter-Strike, Quake and Warcraft series. We will give you the hottest news from eSport's scene, cover the biggest events such as CPL, WCG, ESWC, organize high quality tournaments and much more!

We need You!
We need a lot of staff members (mostly ections Heads). If You are interested in this project, read the rest:
People, who would be interested in this project, please mail to info[eta]esportscene.com (replace [eta] with @), with the following information:
Important information for sections Heads
Your name:
Nick and link to Your eSportScene.com profile:
What section you will manage? (CS, CSS, Q3/Q4, WC3, TMN, other?)
How long do you follow Your section game scene:
Why should we choose exactly You?
Your Experience:
Do you have HTML basics?
Important information for Reporters
Your name:
Nick and link to Your eSportScene.com profile:
How long do you follow Your game scene:
Why should we choose exactly You?
Your Experience:
Do you have HTML basics?
You must contribute news item to our portal. It will be like example.

Of course, You must match several requirements:
+ Excellent English.
+ Older = better (Age).
+ Capability to work in team.
+ Knowledge of eSports / Your game scene.
+ Few hours of your time a day.
If your have serious intentions, mail us.

Mus talpina
Esame dėkingi šioms įmonėms.
Galerija
Įdomu kas vyskta turnyrų metu? Kaip atrodo žaidėjai, komandos, o gal nori prisiminti akimirkas iš renginio kuriame dalyvavai? Užsuk į nuotraukų galeriją.
3D Relax Cube Counter-Strike 1.6 LanParty [10]

3D Relax Cube Counter-Strike 1.6 LanParty

Rezultatai, lentelės, dalyviai ir t.t.. čia: Daugiau...
Apklausa
Šioje sekcijoje galėsite atiduoti savo balsą vykdomoje apklausoje bei aptarti balsavimų rezultatus.
Koks turėtų būti startinis komandos mokestis CS:GO turnyrui? [5]

1. Mažiau nei 50 lt (14.51 EU)
 21.74% [5]

2. 50-100 lt (14.51-29.01 EU)
 39.13% [9]

3. Daugiau nei 100 lt (29.01 EU)
 39.13% [9]

4. CS:GO nežaidžiu ir man neįdomu
 0% [0]

Viso balsų: 23
Forumas
Norint užtikrinti Jūsų aktyvų dalyvavimą forume, šioje skiltyje pateikiamos paskutinės forumo žinutės bei paskutinės forumo temos.
Skelbimai
Turite nenaudojamas ausines? Norite nusipirkti geresnį kilimėlį/pelytę? Ši vieta kaip tik Jums!

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Privatumas | Reklama | Kontaktai | Pagalba/D.U.K.
RSS | Radai klaidą? Pranešk!

© eSports.lt 2004 - 2014, visos teisės saugomos
Web dizainas: k_b | Hederis: Skape | Logo: Nikita
Žaidimai:

eSports

|

Counter-Strike

|

Counter-Strike: Source

|

Warcraft 3: TFT

|